Steven Seagal chce być nieśmiertelny.

(fot blackbeltclub.net)

Steven Seagal to nie tylko aktor, ale także mistrz wschodnich sztuk walk. Jego wskazówki okazują się niezwykle cenne, bowiem zarówno Anderson Silva jak i Lyoto Machida pokonali swoich rywali przez front kicka. Ofiarami tej niecodziennej techniki byli Vitor Belfort oraz kończący karierę Randy Couture. Seagal postanowił, że swoją wiedzę, chce przekazywać kolejnym pokoleniom, a pomóc ma w tym… nieśmiertelność.

„Rosja 2045” to projekt pod patronatem Władymira Putina, który zbiera najlepszych naukowców z Rosji i zakłada stworzenie nanorobota, który wszczepiony do ludzkiego organizmu będzie regenerować tkanki i narządy. Ten futurystyczny pomysł spodobał się hollywodzkiemu aktorowi, który postanowił przedyskutować ten temat z premierem z Rosji. Jeśli plan się nie powiedzie, Seagalowi jako wyznawcy buddyzmu zawsze pozostaje reinkarnacja.

8 thoughts on “Steven Seagal chce być nieśmiertelny.

  1. Czy bufon Seagal myśli,że Władimir Władimirowicz Putin odstąpił by mu taką technologie? Prędzej wskrzesi ojców narodu lub sam zapoda sobie ten nano-cud 😉 Seagal widzę kombinuje jak może żeby o nim nie zapomniano bo przecież już dawno jego gwiazdka przyblakła i ledwo się teraz tli i chce o sobie przypomnieć i ponownie zabłysnąć w świetle gwiazd MMA oraz nieco urojonych historiach rodem science fiction… może wystąpi zamiast obcego w 5tej części u boku Ellen Ripley…heh 😉

  2. ludzki mózg to nic innego jak organiczny dysk twardy nawet ktoś szacował , że ma pojemność ok 3 TB. Zgrac wszystko na nosnik danych potem wgrac na klona i macie swoja niesmiertelność :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *