Stephen Thompson do Robbiego Lawlera: Dajmy fanom to, czego pragną

Mike Roach/Zuffa LLC

Stephen „Wonderboy” Thompson nie walczył od maja, kiedy przegrał przez decyzję z Darrenem Tillem na gali UFC Fight Night 130 i chce wrócić do Oktagonu w walce z Robbie Lawlerem.

Były dwukrotny pretendent do tytułu wagi półśredniej Stephen Thompson (14-3-1) chciałby zmierzyć się z byłym mistrzem Robbie „Ruthless” Lawlerem (28-12, 1 NC) na początku 2019 roku.

„Słyszałem, że będziesz gotowy na początku przyszłego roku, Robbie Lawler. Znam faceta, który też będzie gotowy. Dajmy fanom to, czego chcą! Podgrzewam atmosferę i wiesz, że ta walka będzie niczym OGIEŃ!”

Stephen Thompson i Robbie Lawler byli już wcześniej zestawiani na pierwszej styczniowej gali w 2019 roku transmitowanej w ESPN. Jednak, jak powiedział Thompson Chrisowi Taylorowi z BJPenn.com, doniesienia o tym pojedynku były przedwczesne.

„Nic nie jest ustalone. Podoba mi się plan na zestawienie tego pojedynku, ale Robbie może nie być gotowy, więc nic nie jest pewne. Szczerze mówiąc nie ma jakichkolwiek informacji o tym z kim będę walczył.”

Podczas gdy Stephen Thompson był przez jakiś czas poza rywalizacją, to Robbiego Lawlera nie widzieliśmy w akcji znacznie dłużej bo od grudnia ubiegłego roku. Były mistrz w swojej ostatniej walce na gali UFC on FOX 26 zmierzył się z Rafaelem dos Anjos i przegrał ten pojedynek przez jednogłośną decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *