Spotkanie Dana White’a z Conorem McGregorem zostało przełożone

fightsday.com

Prezydent UFC Dana White i były mistrz Conor McGregor mieli spotkać się w miniony weekend w Liverpoolu przy okazji gali UFC Fight Night 130, ale do spotkania nie doszło i zostało przełożone na inny termin i miejsce.

Kwestia przeprowadzenia rozmowy i dalszych negocjacji z Conorem McGregorem jest dla UFC bardzo ważną sprawą, ponieważ jego obecność w Oktagonie generuje olbrzymią sprzedaż pay-per-view, biletów i największą oglądalność. Oczywistym jest więc fakt, że UFC nie będzie chciało stracić tej kury znoszącej złote jajka.

Irlandczyk ma teraz spore problemy na głowie w związku z rozróbą i atakiem na autobus z zawodnikami, który przeprowadził przed galą UFC 223 w wyniku którego Ray Borg i Michael Chiesa zostali ranni i odwołano ich pojedynki. Były mistrz wagi lekkiej został aresztowany i zwolniony za kaucją w wysokości 50 000 $. W czerwcu McGregor ponownie stawi się przed sądem. Do tego dochodzi jeszcze kwestia odebranego mu tytułu mistrza wagi lekkiej, którego nowym posiadaczem został Khabib Nurmagomedov.

Podczas konferencji prasowej po gali UFC w Liverpoolu, White powiedział, że jego spotkanie z McGregorem zostało przeniesione na inny termin:

„Conor i ja spotkamy się w Vegas … On i ja nie widzieliśmy ich od Nowego Jorku. Nie widzieliśmy się, nie rozmawialiśmy, nic, więc musimy się wkrótce spotkać … To, co stanie się z nim później zależy od tego, co wydarzy się w Nowym Jorku w czerwcu. Nie możemy ustalić żadnych planów z nim związanych, dopóki nie wyjaśni się sprawa w czerwcu.”

Wielu fanów MMA liczy na to, że w listopadzie dojdzie do pojedynku między Khabibem Nurmagomedovem a Conorem McGregorem, ale najpierw musimy poczekać na wyrok sądu oraz negocjacje Irlandczyka z UFC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *