Spike TV transmitujące Bellatora wkrótce przestanie istnieć

Platforma telewizyjna Spike TV transmitująca kiedyś gale UFC, a obecnie Bellatora przejdzie wkrótce rebranding na Paramount Network.

Według jednego dziennikarza z Hollywood, zmiany zostaną wprowadzone już w 2018 roku. Więcej szczegółów nie zostało podanych jak do tej pory. Nie ma również informacji dotyczących tego, czy Bellator pozostanie w tej sieci, czy druga największa organizacja znajdzie dla siebie innego partnera telewizyjnego.

Spike TV jest własnością Viacom, które jest również właścicielem Bellatora. Jeżeli więc gale tej organizacji nie będą transmitowane przez Paramount Network, to wciąż będą mogły być umieszczone na innych kanałach należących do Viacom. Inne kanały należące do Viacom, to MTV, VH1, BET, Comedy Central, TV Land i Nickelodeon.

Spike TV rozpoczęło transmitowanie programów o MMA od pierwszego sezonu The Ultimate Fighter w 2005 roku. Transmisje UFC w Spike trwały do 2011 roku po czym UFC postanowiło przejść do stacji FOX. Od tamtej pory Spike TV rozpoczęło współpracę z Bellatorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *