Sonnen i Silva pobili się na planie TUFa Brazil 3

Tytuł z pewnością nie powinien nikogo dziwić. Chael Sonnen, którego Silva nie znosi ze względu na jego niepochlebne komentarze na temat Brazylii i Brazylijczyków przed pierwszą walką z Andersonem Silvą na UFC 117, podczas kręcenia programu TUF Brazil 3 wdał się w bójkę z trenującym przeciwną drużynę, wspomnianym Wanderleiem Silvą.

Informację tą przekazał Dana White podczas spotkania z dziennikarzami. Nie wiadomo, kto wyszedł zwycięsko z tego pojedynku, bowiem to należy do pilnie strzeżonej tajemnicy obecnie nagrywanego programu TUF Brazil 3, który w marcu zacznie być emitowany w platformie stworzonej przez UFC, czyli UFC Fight Pass.

Sonnen spodziewał się takiego rozwiązania, bowiem przez lata źle się wyrażał o Brazylijczykach i Brazylii, a Wanderlei Silva od dawna odgrażał mu się, że go po prostu pobije. Niedawno Amerykanin nakręcił materiał do UFC Fight Pass reklamujący TUFa i powiedział, że Wanderlei jest dziadkiem, który może nie wygląda na groźnego, ale ma w sobie jeszcze ducha walki. Cóż, nie mylił się ani na jotę, bowiem jak widać wciąż jurny z niego zawodnik, może nieco porozbijany, ale zdecydowanie ambitny i lubiący dawać fanom to, po co przyszli.

12 thoughts on “Sonnen i Silva pobili się na planie TUFa Brazil 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.