Michalski vs Obrzut jako walka otwarcia na PROMMAC 1

Organizacja Pro MMA Challenge przedstawiła zawodników mających wystąpić w walce otwierającej galę PROMMAC 1, która odbędzie się 1 marca we Wrocławiu.

Obaj mają po 25 lat i niemal identyczne warunki fizyczne. Obaj dopiero w ostatnim roku na dobre rozpoczęli swoje zawodowe kariery. Obaj zakończyli go zwycięstwami przed czasem. Najważniejsze jednak, że obaj są bezkompromisowi i lubią wojny w stójce, co gwarantuje solidną dawkę emocji już na otwarcie gali.

Michał Michalski, trenujący na co dzień we wrocławskim klubie Rio Grappling, to finalista programu MMAster, w którego finale po niejednogłośnej decyzji przegrał z wysoko notowanym Danielem Skibińskim. W swojej drugiej walce niejako odbił się za tę porażkę nokautując w pierwszej rundzie pogromcę Skibińskiego – Kamila Szymańskiego. Te walki świadczą nie tylko o progresie zawodnika z Wrocławia, ale także o tym, że mimo niewielkiej liczby walk, już teraz może śmiało bić się na większych galach z bardziej rozpoznawalnymi rywalami.

W podobnym momencie jest Paweł Obrzut reprezentujący Szkołę Walki Drwala. W zwycięskiej walce z Pawłem Latało na gali Thunderstrike w Lublinie, Paweł pokazał jak duże zrobił postępy w ostatnim czasie i jak bardzo pomogła mu w tym wcześniejsza kontrowersyjna porażka. Swoim ostatnim występem zasłużył w naszej opinii na szansę zaprezentowania się podczas dużej gali.

Takie zestawienie – dwóch efektownych i wkraczających dopiero w zawodowe MMA zawodników, to gwarancja mocnego rozpoczęcia gali. Pewne jest, że obaj zrobią absolutnie wszystko, by dobrze się zaprezentować i odnieść zwycięstwo. Dla jednego i drugiego występ na tej samej gali co Tomasz Drwal i Michał Kita to ogromna szansa. Tylko jeden z nich ją wykorzysta.

Informacja prasowa

One thought on “Michalski vs Obrzut jako walka otwarcia na PROMMAC 1

  1. Widziałem w walce Pawła Obrzuta i reprezentuję na prawdę wysoki poziom , jest bardzo kompletnym zawodnikiem MMA . W Lublinie , odebrał swojemu przeciwnikowi wszelkie argumenty , bardzo ciekawe zestawienie .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *