Slugfest: Kolejna walka dodana do rozpiski

Kolejna walka dodana do gali organizowanej przez Łukasza Bosackiego, to walka pomiędzy Dominikiem Cacko (1-2), a Albertem Ciesielskim (0-1).

Dominik ma 6 cm przewagi wzrostu, więc zasięg powinien być po jego stronie,  to agresywny i idący cały czas w przód zawodnik, bardzo płynnie poruszający się w parterze. Albert z pewnością będzie silniejszym zawodnikiem oraz na korzyść zawodnika z Warszawy przemawia ostatnia wygrana Amatorskiego Turnieju KSW, w swoim zawodowym debiucie po dominacji w 1 rundzie i prowadzeniu w drugiej, dał się złapać w trójkąt i musiał odklepać, następnie miał przerwę spowodowaną złamaniem śródręcza podczas tej właśnie walki. Walka odbędzie się w limicie 66kg.

Przekopiowane w oryginale z FB organizatora:

„W zawodowej walce na gali Slugfest dojdzie do starcia, w którym zmierzą się Dominik Cacko z Poznania oraz reprezentant Warszawy – Albert Ciesielski .

Cacko to młody, zdolny zawodnik, który na co dzień trenuje w Gameness Team – z osobami, które kładły podwaliny pod MMA w Polsce – Przemysławem „Balonem” Biskupem, czy Jędrzejem „Węgorzem” Kubskim.

Ciesielski z kolei będzie reprezentować PJ Promotion Group, a więc regularnie na macie ściera się z fighterami zasilającymi chociażby szeregi KSW.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *