Sławek Kołtunowicz vs Krystian Krawczyk II w eliminatorze do pasa mistrzowskiego TFL

Wielki rewanż czeka na kibiców podczas dziewiętnastej, świątecznej gali TFL – Thunderstrike Fight League „Christmas Time” w Lublinie!

Po elektryzującej walce na TFL 12 w Radomiu Krystian Krawczyk i Sławomir Kołtunowicz ponownie skrzyżują swoje pięści w ośmiokątnej klatce! Stawka pojedynku niebagatelna, ponieważ zwycięzca rewanżu powalczy o międzynarodowy pas mistrzowski TFL w kat. do 66 kg! W pierwszej batalii decyzją sędziów lepszy okazał się Krystian Krawczyk.

„Nazwisko rywala nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Jeżeli dostaje eliminator do pasa TFL, moja motywacja wzrasta o 200%!. Idę po pas.” – zapowiada Krystian Krawczyk.

Swojego zadowolenia nie kryje również reprezentant Radomski Klub Taekwon-do (RKT RADOM) Sławek Kołtunowicz.

„Ciesze się podwójnie. Przegrałem po bliskiej decyzji i mam szansę na rewanż. A po drugie mogę zgarnąć pełną pulę. Bitwa była przegrana ale wojnę zwyciężę”.

Promotor JS Promotion oraz organizator TFL Jacek Sarna nie szczędzi ciepłych słów w kierunku swoich fighterów.

„To są gladiatorzy prawdziwi wojownicy. Oni nie wymyślają , nie marudzą, nie wybierają jak to bywa w naszym bagienku MMA. Hipotetycznie jeżeli wygra tym razem Sławek Kołtunowicz, kodeks wojownika i mój moralny obowiązek nakazuje mi organizację trylogii. Jeśli wygra Krystian temat będzie zamknięty.” – puentuje promotor.

Bilety na gale dostępne w Radomski Klub Taekwon-do (RKT RADOM), Rawski Klub Karate Kyokushin, MMA Fight CLUB Nowe Miasto!

Gala TFL 19 „Christams Time”, odbędzie się 21 grudnia w Hala Globus Lublin!

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.