Simonides z pokazem Muay Thai w Mam Talent!

W tą sobotę tj.24 września o godzinie 20:00 zapraszamy sympatyków sztuk walki do oglądnięcia programu „Mam Talent”. W tym odcinku wystąpi Rafał Simonides prezentując wraz ze swym asystentem Bartłomiejem Judą (Mistrz Polski Muay Thai 05.06.2011), pokaz walki Muay Thai wraz z elementami pradawnej sztuki Muay Boran. Po raz kolejny Rafał Simonides zaprezentuje tajski boks szerszej publiczności w Polsce. Przypomnijmy , iż przeprowadził on już uprzednio pokaz Muay Thai i opowiedział o kulturze Tajlandii w programie „Ugotowani” link do pokazu: tutaj oraz link do całego odcinka, w którym wystąpił Rafał Simonides: tutaj .

Ostatnimi czasy Simonides udziela się aktywnie na różnych płaszczyznach. Już za rok 2010 został nagrodzony przez Ambasadora Królestwa Tajlandii jego Ekscelencje Akrasida Amatayakul za osiągniecia sportowe  oraz rozwój i propagowanie sportu Muay Thai oraz kultury Tajlandii w Polsce. Wręczenie Pucharu odbyło się po zwycieskiej walce Rafała Simonidesa , która była walką wieczoru podczas tegorocznych Mistrzostw Polski. Link: tutaj .

Mimo udzielania się poza ringiem Simonides nie zapomina o swym sportowym powołaniu na przestrzeni 6 miesięcy (od Czerwca do Listopada 2011) stoczy 4 zawodowe pojedynki. Dwa z nich ma już za sobą (mowa tu o walce wieczoru na Mistrzostwach Polski 05.06 oraz walka o tytuł Mistrza Świata z Tajem Koanlekiem Sithpolek na Gali WBC w Niemczech 02.07.) W tą sobotę Simonides zawalczy na gali Armagedon XVI w Irlandii , a w Listopadzie zawalczy ponownie w Niemczech.
Musi to wszystko pogodzić z ciągłymi próbami do przedstawienia teatralnego „Wejscie Smoka Trailer”, gdzie zagra u boku znanych aktorów miedzy innymi Jana peszka, Błażeja Peszka czy Tymona Tymańskiego. Sztuka bedzie wystawiana od 22 września do grudnia 2011 roku. Wśród najbliższych planów Simonides ma również kolejne dwa seminaria Muay Thai , które przeprowadzi w Turku oraz dla sekcji Fight Club Knurów.

6 thoughts on “Simonides z pokazem Muay Thai w Mam Talent!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *