Shogun Rua: „rewanż z Lyoto Machida to walka mojego życia” (Video)

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=2VQOEn6hdeQ]

17 thoughts on “Shogun Rua: „rewanż z Lyoto Machida to walka mojego życia” (Video)

  1. Wcześniej wszyscy gadali, że po Rashadzie to już Machida będzie niepodzielnie królował w LHW, przyszedł Rua i go pokopał go w kostkę troche. Przed 104 Machida był niemalże pewniakiem do wygranej,a zawiódł, teraz wszyscy, skandują Ruę. Żeby znowu się nie okazało, że faworyt zawodzi 🙂

  2. Ja tam od początku Machidy nie darzyłem sympatią, więc nie jest nagły hejt. Nie podoba mi się jego styl walki, jest nudny, bez polotu i schematyczny. Walkę powinno się dobrze oglądać, zawodnicy muszą się starać dać dobry show, a nie za każdym razem kilka minut totalnej nudy zakończone KO. Już wolę 5/3 rundy ciągłej akcji.

  3. .linxus: jak chcesz jak Tyu to nazywasz „dobry show” to idz i poogladaj sobie amerykanski wrestling. Fighterzy na poziomie Machidy czy Mauricio Ruy zarabiaja setki tysiecy dolarow za kazda walke i dlatego czesto walcza zachowawczo i schematycznie. To jest ich praca i chleb. Nie wymagaj,zeby za kazdym razem zawodnicy MMA rzucali o mate przeciwnikow jak to swego czasu robil Matt Hughes!

    Swoja droga bardzo lubie Machide i zecze Mu, zeby wygral jutro z Shogunem.
    Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *