Seminarium z Pawłem Słowińskim KRAKÓW 16.11.2008

 

16 listopada W Krakowie Paweł „the Sting” Słowiński poprowadzi seminarium K-1 oraz Muaythai w ramach kampanii Muaythai przeciw narkotykom. WSTĘP BEZPŁATNY. Seminarium jest częścią imprezy „KRÓLOWIE RINGU – WMC & IFMA SERIES”, która odbędzie się w ten sam dzień, na tej samej hali.

Więcej info w środku.

Bijemy rekord ilości uczestników na seminarium z kampanią Muaythai przeciw narkotykom. Paweł zaprasza ponad 1.000 osób !!!. LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!
Idea kampanii jest bardzo prosta: im więcej młodych na salach treningowych, im więcej czasu tam spędzą… tym mniej czasu na „nudy”, które często popychają w kierunku używek typu narkotyki. Chcielibyśmy pobić rekord ilości osób biorących udział w seminarium! Pokażmy, iż zależy nam na szczytnej idei, która towarzyszy turniejom, galom Muaythai na całym świecie.

KAŻDY JEST MILE WIDZIANY. Niezależnie czy uprawiasz Muaythai, czy inne sporty walki, czy w ogóle nie uprawiasz sportów walki… jeżeli zależy Ci na zdrowiu, chcesz przeżyć ciekawą przygodę, spotkać Mistrza Świata na żywo oraz chciałbyś wesprzeć akcję Muaythai przeciw narkotykom… ZAPRASZAMY I CZEKAMY NA CIEBIE!

Seminarium odbędzie się w Krakowie i będzie podzielone na 3 części:
1. Trening dla wszystkich „nowych” i początkujących.
2. Autografy, zdjęcia pamiątkowe, pytania do Pawła. Konferencja prasowa i wspólne zdjęcie uczestników wymienionych w punkcie 1 i punkcie 2.
3. Trening dla zaawansowanych – trenerzy i zawodnicy PZMT.

Więcej informacji oraz rejestracja w biurze PZMT, tel. (012) 637 65 26, kom. 604 933 122, email: [email protected]

[muaythai.pl/]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *