Sebastian Przybysz w walce o pas wagi koguciej oraz Paweł Pawlak vs Cezary Kęsik na KSW 69

Już 23 kwietnia w warszawskim studiu ATM odbędzie się gala KSW 69. W trakcie tego wydarzenia Sebastian Przybysz (9-2, 4 KO, 2 Sub) stanie do kolejnej obrony pasa wagi koguciej. Fani zobaczą również pojedynek czołowych zawodników wagi średniej, w którym Cezary Kęsik (13-1, 10 KO, 2 Sub) zmierzy się z Pawłem Pawlakiem (19-4-1, 9 KO, 3 Sub).

Bilety na galę KSW 69 są już w sprzedaży w serwisie eBilet.pl.

Sebastian Przybysz, mistrz wagi koguciej, pozostaje niepokonany od roku 2019. W ostatnim boju stanął do pierwszej obrony tytułu i w pięknym stylu poddał Bruno Santosa. Technika kończąca w wykonaniu mistrza została nagrodzona bonusem i prestiżową statuetką Heraklesa za najlepsze poddanie 2021 roku. Sebastian zdobył pas na gali KSW 59. Pokonał wówczas w efektownym boju Antuna Račicia i odebrał mu tytuł.

Cezary Kęsik powróci do okrągłej klatki po emocjonującym pojedynku z Marcinem Krakowiakiem. Starcie, do którego doszło podczas gali KSW 64, zakończyło się nokautem w trzeciej rundzie i zostało wybrane walką wieczoru tego wydarzenia. Popularny „Polski Czołg” słynie z siły swoich ciosów. Do tej pory aż dziesięć pojedynków zakończył nokautami. Kęsik ma na swoim koncie zdobycie pasa kategorii średniej organizacji TFL, a aktualnie znajduje się na piątym miejscu rankingu tej kategorii w KSW.

Paweł Pawlak w świetnym stylu wkroczył do organizacji KSW. Podczas gali KSW 63 rozbił na pełnym dystansie Damiana Janikowskiego. Pojedynek został wybraną walką wieczoru, a panowie nagrodzeni bonusami. Były mistrz organizacji Babilon MMA jest dziś na fali czterech wygranych z rzędu, a od roku 2019 pozostaje niepokonany. Udany debiut w KSW zapewnił Pawłowi czwarte miejsce w rankingu wagi średniej.

Walka wieczoru

Walka o pas kategorii koguciej
61,2 kg/135 lb: Sebastian Przybysz (9-2, 4 KO, 2 Sub) vs TBA

Karta główna
83,9 kg/185 lb: Paweł Pawlak (19-4-1, 9 KO, 3 Sub) vs Cezary Kęsik (13-1, 10 KO, 2 Sub)

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *