Scott Coker o gali Bellator 180 – To będzie najlepsza karta pay-per-view w 2017 roku

Scott Coker — szef drugiej największej organizacji MMA na świecie jaką jest Bellator pokłada wielką nadzieję w gali Bellator NYC/Bellator 180, która odbędzie się w Nowym Jorku.

Gala zaplanowana jest na 24 czerwca i odbędzie się w nowojorskim Madison Square Garden. Będzie to gala w systemie pay-per-view i jej główna karta będzie nosiła nazwę „Bellator NYC” natomiast walki z karty wstępnej odbędą się w części nazwanej Bellator 180.

Scott Coker rozmawiał z FloCombat.com na temat tej gali i nie ukrywał tego, że jest bardzo podekscytowany tą galą. Coker poszedł nawet o krok dalej mówiąc, że będzie to najlepsza karta walk tego roku i wśród wszystkich zorganizowanych dotychczas.

— Myślę, że jesteśmy na najlepszej drodze. Wystarczy przypomnieć sobie naszą pierwszą dużą walkę jaką był pojedynek między Tito Ortizem i Chaelem Sonnenem, potem zorganizowaliśmy walkę Fedora (Emelianenko) z (Mattem)) Mitrione, która ostatecznie nie doszła do skutku z powodu kamieni nerkowych (Mitrione). Teraz planujemy ponownie tę walkę, a potem jeszcze zorganizujemy walkę Rory’ego MacDonalda z Paulem Daley’em na stadionie Wembley. Potem idziemy prosto w kartę pay-per-view. To będzie znakomity rok dla Bellatora. Kiedy myślę o tej karcie PPV, to uważam ją za najlepszą kartę 2017 roku. W tym roku nie było lepszej karty walk jak ta i jestem jej fanem. Te walki są warte tego, że kupię je zarówno te w Kickboxingu jak i w MMA. Dla mnie jest to coś za co będę chciał zapłacić i według mnie jest to jak dotąd najlepsza karta walk. Może być jeszcze coś pod koniec roku, kto wie, ale na razie to jest ta karta walk.

Tak przedstawia się aktualna karta walk gali Bellator NYC/Bellator 180:

Bellator NYC

Walki wieczoru
205 lbs.: Chael Sonnen vs. Wanderlei Silva
265 lbs.: Fedor Emelianenko vs. Matt Mitrione

Główna karta

Walka o tytuł wagi lekkiej
155 lbs.: Michael Chandler (c) vs. Brent Primus

Walka o tytuł wagi półsrednniej
170 lbs.: Douglas Lima (c) vs. Lorenz Larkin
155 lbs.: Aaron Pico vs. TBD

Bellator 180 card (Spike TV)
205 lbs.: Ryan Bader vs. Muhammed Lawal
145 lbs.: James Gallagher vs. Chinzo Machida

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *