Scott Askham vs. Ibragim Chuzhigaev w co-main evencie gali ACB 87 w Nottingham

Scott Askham stoczy swoją kolejną walkę poza KSW.

Scott Askham (16-4), który podczas gali KSW 42 w Łodzi pokonał przez TKO w 1 rundzie Michała Materlę, stoczy swój kolejny pojedynek, tym razem podczas gali ACB 87 w angielskim Nottingham. Jego przeciwnikiem będzie Rosjanin, Ibragim Chuzhigaev (11-5). Pojedynek odbędzie się 19 maja.

Scott Askham w swojej ostatnie walce pokonał Michała Materlę, wygrywając przez TKO w 1 rundzie podczas KSW 42 w Łodzi. Była to pierwsza walka Anglika w organizacji KSW. Przed podpisaniem kontraktu z polską organizacją, Scott stoczył jedną walkę w organizacji ACB, pokonując Luke’a Barnatta. Askham występował również w największej organizacji MMA na świecie, czyli UFC. W amerykańskiej organizacji stoczył sześć pojedynków, dwa wygrał i cztery przegrał.

Ibragim Chuzhigaev związany jest z organizacją ACB praktycznie od początków swojej kariery. Stoczył w niej dwanaście pojedynków, dziewięć wygrał i trzy przegrał. W ostatniej walce, która odbyła się podczas gali ACB 80 zmierzył się z Igorem Sviridem, pokonując go przez jednogłośną decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.