Scena niczym z finishera gry Mortal Kombat w walce Franka Mira z Kubratem Pulevem na gali Triller Triad Combat

Triller/Amanda Westcott

W miniony weekend w sobotę na gali Triller odbyło się Triad Combat, wydarzenie na specjalnych zasadach, w którym zmierzyli się bokserzy i zawodnicy MMA.

Były mistrz UFC w wadze ciężkiej Frank Mir wszedł do ringu w kształcie trójkąta, aby zmierzyć się z mocnym Kubratem Pulevem walczącym w światowym boksie w pojedynku zapowiadającym się na walkę pomiędzy dwoma sluggerami, którzy nie będą potrzebowali sędziów do ustalenia wyniku.

Po tym jak Michael Buffer wykonał swoje charakterystyczne wprowadzenie, rozpoczęła się walka. Pulev wyprowadził lewy prosty, ale Mir szybko zainicjował klincz. Po rozdzieleniu się, Pulev zabrał się do pracy wyprowadzając szybkie kombinacje, co skłoniło Mira do ponownego wejścia w klincz.

Łącząc uderzenia na korpus i głowę, Pulev rozbił Mira. Gdy do końca rundy pozostało kilka sekund, Pulev zaatakował czystą kombinacją, która efektownie zamroczyła Mira słaniającego się na nogach. Gdy sędzia Dan Miragliotta przyglądał się całej sytuacji bez podejmowania interwencji, Mir chybotał się w miejscu, będąc wyraźnie wytrącony z równowagi, co przypomina scenę kończącą walkę z gry Mortal Kombat.

Pulev nie zadał żadnego kolejnego ciosu, a walka została ostatecznie przerwana po całym tym dziwnym momencie, gdy pierwsza runda dobiegała końca.

Po walce, Pulev otrzymał pas mistrzowski i wygłosił pochwałę dla swojego przeciwnika, a także wróżąc przyszłość Triad Combat.

Gala miała element walk drużynowych, w którym drużyny bokserów i zawodników MMA zdobywały punkty przez cały wieczór. Mimo, że MMA przegrało w głównym pojedynku, to wygrało cały wieczór, ponieważ zawodnicy tej formuły zanotowali więcej zwycięstw niż bokserzy.

Wyniki Triller Triad Combat:

Kubrat Pulev pokonał Franka Mira przez TKO (ciosy) – runda 1, 1:59
Alexander Flores pokonał Matta Mitrione przez jednogłośną decyzję (68-64, 67-65, 68-64)
Mike Perry pokonał Michaela Sealsa przez niejednogłośną decyzję (65-67, 67-65, 67-65)
Derek Campos pokonał Briana Verę przez większościową decyzję (65-65, 67-63, 66-64)
Albert Tumenov pokonał Scotta Sigmona przez jednogłośną decyzję (70-63, 70-63, 70-63)
Alexa Culp pokonała Angelinę Hoffschneider TKO (ciosy) – runda 1, 0:46
Harry Gigliotti pokonał Jacoba Thralla przez niejednogłośną decyzję (48-47, 47-48, 48-47)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *