Saparbek Safarov zdyskwalifikowany z M-1 Challenge

Saparbek Safarov (4-0) został zdyskwalifikowany z nadchodzącej gali M-1 Challenge 28. Rywalem Ukraińca miał być pochodzący ze Stargardu Szczecińskiego – Tomasz Narkun (5-1). Do pojedynku nie dojdzie z powodu incydentu, jaki miał miejsce podczas podczas oficjalnego ważenia.

24 thoughts on “Saparbek Safarov zdyskwalifikowany z M-1 Challenge

  1. haha Aleks. Nie znam tego kolesia co mu zrobiłKO,ale po 15 sekundach mówie, mały z dynamiczną petarda,na pewno pójdzie cepo/sierp. No ico? 10 sekund później Aleks leży haha,dobre KO 😀

  2. Decyzja o dyskwalifikacji jak najbardziej prawidłowa, choć uważam że powinni organizatorzy mieć kogoś w pobliżu aby w razie czego szybko rozdzielać krewkich zawodników jak to w UFC robi sam Dana White który nie raz wkraczał na czas by nie doszło do takich żenujących sytuacji i zawsze trzyma rękę na pulsie.

  3. Odpowiedź Tomka Narkuna oraz Safarova na to co zaszło

    http://youtu.be/zGLN27WcRq0

    IMO dziwne wytłumaczenie ze strony Safarova z tym, że nie jadł 1,5 dnia bo musiał zrzucić 3 kg. Który zawodnik wiedząc że ma na dniach stoczyć walkę tak bardzo zaniedbuje wagę? Ok zdarzają się przypadki że jeden jest cięższy od drugiego ale nie aż trzy kilo (Nie mylić z walkami bez limitu wagi). Srednio wyszło mu to tłumaczenie się i to że Tomek stchórzył bo nie podjął walki. Miał do tego prawo po tym co zaszło a poza tym z kim miał walczyć jak przeciwnik został zdyskwalifikowany?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *