Sam Alvey vs. Gian Villante dodane do rozpiski UFC Fight Night 131 w Utica

MMAjunkie.com

Pogromca Marcina Prachnio wystąpi podczas gali w Utica.

Poznaliśmy pierwsze starcie w kategorii półciężkiej, które odbędzie się 1 czerwca podczas gali UFC Fight Night 131 w Utica. Będzie to starcie pomiędzy Samem Alveyem oraz Gianem Villante.

Sam Alvey (32-10, 1NC) to amerykański zawodnik, który walczy dla UFC od 2014 roku. Dla organizacji Dany White’a stoczył 14 pojedynków, a jego bilans to 9 zwycięstw oraz 5 porażki. Przed występami w UFC, walczył m.in. dla Bellatora oraz był mistrzem organizacji MFC (Maximum Fighting Championship). Za walkę z Cezarem Ferreirą został nagrodzony bonusem UFC za występ wieczoru. W swoim ostatnim pojedynku pokonał polskiego zawodnika, Marcina Prachnio, którego znokautował w 1 rundzie pojedynku.

Gian Villante (16-9) powraca do Oktagonu po zwycięstwie nad Francimarem Barroso, które przerwało jego złą serię, dwóch porażek z rzędu. Zawodnik pochodzący ze stanu Nowy Jork okazał się gorszy od Mauricio Ruy oraz Patricka Cumminsa. Został trzykrotnie nagrodzony bonusem za występ wieczoru. Przed występami w UFC, walczył dla organizacji Strikeforce, która w późniejszym czasie została przejęta przez UFC. W szkole średniej oraz na studiach, odnosił sukcesy w futbolu amerykańskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *