Saleta vs. Najman II – tym razem w K1

(boxingnews.pl)

Która to już walka stulecia na przestrzeni ostatniego roku? 😉

Jak donosi redakcja boxingnews.pl, były mistrz Europy wagi ciężkiej Przemysław Saleta zgodził się na walkę z Marcinem Najmanem, która odbędzie się 5 listopada, tym razem w formule K-1 i będzie to oficjalny rewanż ich walki mma z KSW 14.

Do tej pory Saleta odmawiał rewanżu za tamtą walkę, którą oglądało na żywo w TV ponad 4,5 miliona widzów. W końcu jednak wyraził chęć ponownego zmierzenia się w ringu z Najmanem, co potwierdził w rozmowie z Orange Sport Info: „5 listopada na Torwarze spotkam się jeszcze raz z Najmanem w ringu. Dlaczego Najman zdecydował się na K-1 nie mam pojęcia. Ja tego nie traktuję tego pojedynku w kategoriach osobistych, bo osobiste sprawy załatwiłem już w MMA. Dla mnie jest to promocja wyjazdu Riders Tour Thailand.”

A tu dla przypomnienia ich walka z KSW 14:

22 thoughts on “Saleta vs. Najman II – tym razem w K1

 1. wyskocz do zawodowca 170 cm wzrostu lamusie ja juz nie mowie o mma bo by cie zabili ale pokulaj sie troche z garcią albo popovitchem- albo powalcz z 170 cm zapasnikiem..ja mam 193 cm wzrostu a jak walczyłem z chlopakiem z kadry to rzucał mna jak lalką…

  TO JEST walka na zasadach k-1 dwoch łbow co nie potrafia kopać z tego o najmanie mozmna jeszcze powidziec ze nieu mie uderzać.
  ZA takie teksty powinien byc ban
  Chory kraj ze to gówno bedzie transmitowane, a walka Nastuli z Wrońskim nie…

 2. Każdy tak pisze, że żenua (bo faktycznie jest to żenua) ale nie oszukujmy się, jak przyjdzie do pojedynku to wszyscy jak jeden mąż usiądą i chętnie obejrzą tą żenadę. A o nic innego nie chodzi organizatorom jak publiczność a co za tym idzie hajs.
  Przykre ale prawdziwe. Paradokslanie z tego wszystkiego Najman wychodzi dobrze, bo i tak renomy jako sportowiec nie ma, a zarabia na tych walkach dobrą kasę. Co do pana Salety to skutecznie i sukcesywnie odcina kupony od tego co osiągnął, zacierając swój wizerunek jako mistrza Europy w boksie na rzecz małpki, która za pieniądze wyjdzie i zrobi nawet to, co się zarzekał, że nigdy nie zrobi (tutaj kolejny pojedynek z Najmanem).
  Ale cóż freak show to freak show, tylko po co to K-1 nazywać? Może będzie powtórka z Baru i Krzysio Ibisz jako annoucer. 🙂

 3. No jasne, że chętnie obejrzymy tę żenadę. Guzik mnie interesuje w tym przypadku kto będzie używał kjakich kombinacji. Ciekaw jestem tego rage’a, szału i agresji, to może być dobre. Takie widowiska też lubię 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *