„Saleta jest byłym mistrzem świata i aktualnym idiotą”

Na gali MMA Attack, która obędzie się 5 listopada Marcin Najman ponownie zmierzy się z Przemysławem Saletą. Będzie to rewanżowe starcie, jednak tym razem pojedynek odbędzie się na zasadach K-1. Tak jak poprzednim razem, zanim dojdzie do walki na ringu, wcześniej doszło do walki na słowa..

19 thoughts on “„Saleta jest byłym mistrzem świata i aktualnym idiotą”

 1. Szopki ciąg dalszy, ale Najman wie co robi, bo sobie dobrze zarabia na tej błazenadzie. Zgadzam się również z jego słowami na temat Salety biorąc pod uwagę fakt, iż Saleta, po mimo „nienawiści” jaką czuje do Najmana zgadzając się na taką walkę daje możliwość zarobienia swojemu „wrogowi” całkiem pokaźne sumki. Sam Najman sobą ludzi nie przyciągnie, a jak już jest jakiś Saleta, a do tego otoczka bitwy „o coś więcej” to zaraz zainteresowanie, publiczność i co za tym idzie duża kasa się pojawia.

 2. Najman jest kontrowersyjny,Saleta równiez.Obaj sa medialni i dobrze ich walka sie sprzeda.KSW niech zaluje ze jej nie zorganizowało, gdyz mmaatack moze byc tym mitycznym Dawidem,ktory powali Goliata czyli KSW.

 3. Konkurencja na polskim rynku MMA wyjdzie wszystkim na dobre.
  A najbardziej nam, kibicom.
  Wygląda na to, że MMA Attack ma pieniądze na inwestycje, promuje się nazwiskami Salety i Najmana. Dobry sposób na zdobycie rozgłosu.
  Pozostałe nazwiska z karty walk świadczą o tym, że poważnie podchodzą do tematu.

 4. Ja liczę na to, że Najman skopie mu dupe. Nie lubię Najmana szczególnie, ale to jak zachował się Saleta po walce spowodowało, że jego nie cierpię jeszcze bardziej… A co do zawieszania rękawic i innego bla bla bla, no proszę was… Kogo obchodzi co mówią zawodnicy przed walką, każdy przed walką prezentuje tak kiczowatą pewność siebie, i nie ma co rozliczać ich z słów

 5. Wiadomo że chodzi o kasę, ale fajnie by było gdyby Najman skarcił tym razem Saletę. Obaj są siebie warci, bardziej celebryci niż sportowcy. Saleta ma już swoje lata, ale pęd do kasy ten sam…

 6. A pamiętacie walkę Salety na zasadach K-1 w reality show pt: Bar? 😀 To była dopiero żenada, nie wiem czemu ludzie mu to zapomnieli a dla mnie po tym wydarzeniu jeśli chodzi o sporty walki, jest nikim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *