Ryan Bader zdominował Matta Mitrione w walce wieczoru gali Bellator 207

W walce wieczoru gali Bellator 207, mistrz wagi półciężkiej Ryan Bader pokonał Matta Mitrione w półfinale turnieju wagi ciężkiej nie dając mu najmniejszych szans.

Dzięki zwycięstwu przez jednogłośną decyzję (30-25, 30-25, 30-24), Bader zmierzy się w finale turnieju grand prix wagi ciężkiej ze zwycięzcą pojedynku Fedor Emelianenko vs. Chael Sonnen, który odbędzie się dzisiaj na gali Bellator 208. Finał turnieju GP o koronę mistrza wagi ciężkiej Bellatora odbędzie się 26 stycznia w Kalifornii.

Na początku pierwszej rundy, Ryan Bader potrzebował zaledwie około 15 sekund, aby celnie trafić Mitrione i powalić go na plecy. Kiedy Mitrione podniósł pozycję, Bader z powrotem go obalił, zmuszając go do dźwigania jego ciężaru. Kilka ciężkich ciosów bitych z góry zrobiło swoje. Pod koniec rundy, kiedy walka wróciła do stójku, Bader zadał kilka kolejnych ciosów.

Mitrione rozpoczął drugą rundę od mocnego ataku, ale znów szybko został sprowadzony do parteru. Bader wykonał znakomitą robotę blokując jedną rękę Mitrione, co pozwoliło mu bez przeszkód zadawać ciosy drugą ręką. Bardzo niewiele brakowało Baderowi do założenia kimury swojemu rywalowi, ale Mitrione udało się uciec z tej próby poddania. To była kolejna runda, w której Mitrione nie był w stanie zrobić nic poza przetrwaniem.

W trzeciej rundzie, Bader natychmiast zaatakował Mitrione starając się go obalić i udało mu się to. Mitrione kolejny raz nie miał nic do powiedzenia w tej rundzie jak i całej walce w której został kompletnie zdominowany przez znakomite zapasy w wykonaniu Badera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *