Ryan Bader jest otwarty na rewanż z Fedorem Emelianenko, ale uważa, że jest to przegrana sytuacja dla obu stron

TASS\TASS via Getty Images

Zdaniem mistrza wagi ciężkiej Bellatora Ryana Badera, rewanż z Fedorem Emelianenko nie przyniesie zbyt wielu korzyści zarówno dla niego jak i Rosjanina.

Prezydent Bellatora Scott Coker ujawnił, że Emelianenko (40-6 MMA, 4-2 BMMA) ma nadzieję na to, że mistrz wagi ciężkiej Bader (28-7 MMA, 6-2 BMMA) będzie jego rywalem w ostatniej walce w karierze, jeśli Bader pokona jego kolegę z drużyny i tymczasowego posiadacza tytułu Valentina Moldavsky’ego (11-1 MMA, 6-0 BMMA) w ich walce unifikacyjnej na gali Bellator 273 w sobotę.

„Rozumiem to” – powiedział Bader reporterom podczas środowego dnia medialnego przed Bellator 273. „Skończyło się na tym, że znokautowałem go w 35 sekund i widzę, że on nie chciałby zostawić tego w ten sposób i chciałby rewanżu. Jestem na to otwarty, ale tak naprawdę nie myślałem o tym zbyt wiele”.

Podczas gdy Bader rozumie pragnienie Emelianenko, aby odejść będąc na szczycie, mogąc pomścić przegraną, on po prostu nie widzi żadnych plusów z zestawienia drugiej walki. Bader potrzebował mniej niż minuty, aby znokautować Emelianenko i zostać podwójnym mistrzem w finale grand prix wagi ciężkiej na gali Bellator 214 i wie, że prawdopodobnie nie przebije tego występu.

„Chcę skupić się na tej walce – wyjść tam, wygrać tę walkę, a potem zobaczyć co dalej po zwycięstwie, bo w tej chwili patrząc na to, byłaby to przegrana sytuacja dla obu stron” – powiedział Bader. „Nie mogę pokonać go w lepszym stylu niż to zrobiłem. To jest duża walka. Każda walka Fedora jest wielką walką – szczególnie jego ostatnia walka przed odejściem na emeryturę. Ale przejdziemy przez to, kiedy nadejdzie czas”.

Bellator 273 odbędzie się w sobotę w Footprint Center w Phoenix.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.