Rozszerzona zapowiedź UFC 211: Miocic vs. Dos Santos 2

Film promujący kolejną numerowaną galę UFC.

13 maja odbędzie się kolejna gala największej organizacji MMA na świecie, która na papierze bez problemów może rywalizować o miano najlepszego eventu MMA w historii. W walce wieczoru dojdzie do rewanżowego starcia Stipe Miocicia z Juniorem dos Santosem, stawką pojedynku ciężkich będzie mistrzowski pas. W co-main evencie gali Joanna Jędrzejczyk stanie do piątej obrony pasa wagi słomkowej podejmując Jessicę Andrade.

Podczas gali nie braknie także innych ciekawych starć, pojedynki takie jak Demian Maia vs. Jorge Masvidal, Eddie Alvarez vs Dustin Poirier czy Krzysztof Jotko vs. David Branch nie mogą nie wzruszać fanów MMA.

Poniżej rozszerzona zapowiedź gali UFC 211.

5 thoughts on “Rozszerzona zapowiedź UFC 211: Miocic vs. Dos Santos 2

  1. Kuźwa niepokój jakiś….obym się mylił, ale jakikolwiek próbuje to ugryźć to wychodzi mi zwycięstwo brazola. Jeżeli Aśka wyjedzie poza 3 rundę to może się Andrade paliwo skończyć tutaj upatruje szansy. Ona bije jak dziad i gilotyna też solidna. Będzie ciężko.

  2. Kuźwa niepokój jakiś….obym się mylił, ale jakikolwiek próbuje to ugryźć to wychodzi mi zwycięstwo brazola. Jeżeli Aśka wyjedzie poza 3 rundę to może się Andrade paliwo skończyć tutaj upatruje szansy. Ona bije jak dziad i gilotyna też solidna. Będzie ciężko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *