Roy Nelson chciałby być Donaldem Cerrone wagi ciężkiej

mmanews.com
mmanews.com

To interesujące stwierdzenie wypowiedziane przez Roya Nelsona odnosi się do częstotliwości walk zawodnika wagi półśredniej Donalda Cerrone.

Oznacza to, że walczący w wadze ciężkiej Roy Nelson nie jest zadowolony z tego jak często walczy i chciałby tych walk toczyć jeszcze więcej. Problem w tym, że mający już 40 lat na karku nie będzie coraz młodszy, a i waga ciężka rządzi się swoimi prawami. Nelson może pochwalić się jednak solidną dwunastoletnią karierą z czego szesnaście pojedynków stoczył w UFC.

W ostatniej rozmowie z MMAJunkie, Roy Nelson powiedział, że gdyby to od niego zależało, to mógłby walczyć co miesiąc.

— Osobiście uważam, że gdybym mógł walczyć co miesiąc, to byłoby świetnie. Chciałbym być Donaldem Cerrone wagi ciężkiej. Ale co z tego jak oni nie pozwolą mi tak walczyć.

Najlepiej będzie jeśli Roy Nelson skupi się teraz na swoim nadchodzącym starciu z Derrickiem Lewisem na UFC Fight Night 90. Po trzech porażkach z rzędu z Markiem Huntem, Alistairem Overeemem i Joshem Barnettem wygrał ostatnią walkę z Jaredem Rosholtem i lepiej dla niego, by wygrał walkę z Lewisem bo od tego może zależeć jego dalsza kariera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *