Rousimar Palhares vs. Steve Carl – fight video

Enjoy!

10 thoughts on “Rousimar Palhares vs. Steve Carl – fight video

  1. Dalej trzymał jak cholera i poza tym chwytem świata nie widział. Ciekawe czy przedtem jak w UFC przetrzymywał dźwignię po czasie to wiedział, że jest już po walce…? Z nim to broń hukowa by się przydała…

  2. starcie z Plharesem to nie spotkanie na tle sportowym a prawdziwa realna walka ;d . Ludzie są poj.. narzekają ten walczy za nudno , tez zbyt agresywnie ten tylko gada itp.. Powiem krótko komus amutowali noge? miał bolesna kontuzje po której był wyłączony z treningów na długi okres???Bo z tego co czytam większość zawodników łapie teraz kontuzje przed walką bo sie poslizgneli albo źle staneli na macie….. podczas treningu. Ch.,.. aż mnie strzela z tego. W Pride nie było czegoś takiego .. tam sie walczyło!

  3. cynik75 szanuje Tomka jako zawodnika . Ale zastanów sie czy to wina zawodnika który stosuje niebezpieczną technikę czy wina regulaminu który ją zezwala. Każdy walczy na granicy regulaminu byle wygrać i taka jest prawda. Jak ktoś sie tak boi starć z Palharesem niech odrazu klepie po obaleniu .Bo sorry nie wierze w jego pojebana psychike a bardziej w to , że podczas walki jest adrenalina i zdarza sie przetrzymać troche dźwignie bo tu chodzi o wygraną .
    Prosta sytuacja odpuszczasz za szybko technike , ktos ma łatwą sytuację by Cie dobić w parterze . I wtedy nikt Ci nie da drugiej szansy za szlachetne serce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.