Rose Namajunas nie jest zainteresowana trzecią walką z Joanną Jędrzejczyk, ale mogłaby ją stoczyć pod jednym warunkiem

Ed Mulholland/Getty Images

Mistrzyni wagi słomkowej UFC Rose Namajunas nie myśli teraz zupełnie o trylogii z byłą mistrzynią Joanną Jędrzejczyk i uważa, że Polka powinna udowodnić, że zasługuje na walkę o pas.

Hegemonia Joanny Jędrzejczyk w dywizji słomkowej UFC zakończyła się 4 listopada podczas gali UFC 217 na której przegrała przez TKO w pierwszej rundzie z Rose Namajunas. W rewanżu, który odbył się 7 kwietnia na gali UFC 223, Polka przegrała przez decyzję swoją drugą walkę w organizacji.

Dziś Rose Namajunas patrzy w przyszłość celując w inne wyzwania z innymi zawodniczkami, podczas gdy Jędrzejczyk będzie starała się wrócić na tor prowadzący ją do walki o tytuł. 28 lipca na gali UFC on FOX 30, Jędrzejczyk zmierzy się z Tecią Torres. Jeżeli Polka wygra ten pojedynek, z pewnością zrobi pierwszy krok na drodze do odzyskania tytułu. Jednak w opinii jej pogromczyni Namajunas, Jędrzejczyk musi udowodnić jeszcze kilkoma wygranymi walkami, że zasługuje na szansę walki o pas.

„W tej chwili ta walka mnie nie interesuje. Myślę, że chętnie zobaczyłabym ją w walce z kimś innym, zanim jeszcze dostanie szansę na walkę o pas. W tej chwili nie ma zbyt wiele do zyskania w trzeciej walce.”

Podczas gdy Namajunas nie jest zainteresowana trylogią z byłą mistrzynią, podoba jej się pomysł na tę walkę, gdyby został spełniony jeden warunek. Ten warunek z pewnością nie spodoba się Joannie Jędrzejczyk biorąc pod uwagę jej relacje z Rose Namajunas, które delikatnie mówiąc nie są zbyt przyjacielskie.

„Pod warunkiem, że ona powie, że jestem najlepsza – publicznie! Publicznie, bo ja już wiem, że ona wie. Musisz to powiedzieć wszystkim! Wie, że jestem najlepsza, ale nie przyzna się do tego przed wszystkimi.”

One thought on “Rose Namajunas nie jest zainteresowana trzecią walką z Joanną Jędrzejczyk, ale mogłaby ją stoczyć pod jednym warunkiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *