Ronaldo Souza wróci do akcji w walce z Andre Munizem na gali UFC 262

Ronaldo „Jacare” Souza będzie starał się zakończyć swoją passę porażek podejmując Andre Muniza w maju na gali UFC 262.

Ronaldo Souza zmierzy się z Andre Munizem w wadze średniej na gali UFC 262, która odbędzie się 15 maja w Toyota Center w Houston.

Obaj fighterzy potwierdzili pojedynek w mediach społecznościowych w środę po wstępnym raporcie Combate.

Ronaldo Souza (26-9 MMA, 9-6 UFC) przegrał trzy walki z rzędu, ostatnio przez nokaut z Kevinem Hollandem w grudniu. Walka ta była jedyną walką Souzy w 2020 roku, choć na początku roku miał walczyć z Uriah Hallem, który wycofał się po pozytywnym wyniku testu na COVID-19. Wcześniej Brazylijczyk przegrał z Janem Błachowiczem rzez niejednogłośną decyzję w swoim debiucie w wadze półciężkiej oraz z Jackiem Hermanssonem przez jednogłośną decyzję. Ostatnim zwycięstwem Souzy była wygrana przez KO nad Chrisem Weidmanem.

Jeśli chodzi o Andre Muniza (20-4 MMA, 2-0 UFC), zdobył swój kontrakt w UFC na Dana White’s Contender Series w 2019 roku, kiedy szybko poddał aktualnego zawodnika Bellatora, Taylora Johnsona. Po tym jak wygrał jednogłośną decyzją nad Antonio Arroyo w swoim debiucie w UFC, Muniz poddał w kolejnej walce Bartosza Fabińskiego w pierwszej rundzie ich wrześniowej walki.

Walką wieczoru gali UFC 262 będzie pojedynek o wakujący pas mistrza wagi lekkiej między Charlesem Oliveirą a Michaelem Chandlerem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *