Ronaldo Souza i David Branch porozumieli się w kwestii pojedynku, który miałby odbyć się na gali UFC 230

Fot. UFC.com

Najwyraźniej zawodnicy wagi średniej UFC Ronaldo „Jacare” Souza i David Branch doszli do porozumienia w kwestii pojedynku, który miałby się odbyć na gali UFC 230.

ESPN poinformowało, że Souza i Branch znaleźli wspólny język i zgodzili się na pojedynek, który odbyłby się na gali w Madison Square Garden w Nowym Jorku zaplanowanej na 3 listopada.

Początkowo były mistrz wagi średniej i półciężkiej World Series of Fighting David Branch (22-4) miał nadzieję, że swoją kolejną walkę stoczy 22 września na gali UFC Fight Night 137 w Sao Paulo. Mimo tego, że termin walki może się trochę wydłużyć, Branch na pewno będzie zadowolony z tego, że w końcu stoczy walkę z Souzą.

Po powrocie do UFC, Branch stoczył trzy walki wygrywając z Krzysztofem Jotko przez niejednogłosną decyzję po czym przyszła porażka przez poddanie w drugiej rundzie z Lukem Rockholdem w drugim pojedynku. W ostatniej walce, Branch pokonał Thiago Santos nokautując go w pierwszej rundzie.

Jeśli chodzi o „Jacare”, będzie (25-6, 1 NC) chciał wrócić na ścieżkę zwycięstw po ostatnich pojedynkach, które kończyły się naprzemian zwycięstwami i porażkami. Na trzy ostatnie walki, Brazylijczyk wygrał tylko jedną. Najpierw przegrał z Robertem Whittakerem przez TKO w dwrugiej rundzie, potem wygrał przez KO w pierwszej rundzie z Detekiem Brunsonem. Ostatnia walka, to porażka z Kelvinem Gastelumem przez niejednogłośną decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *