Ronaldo Souza chce podwójnego nokautu w walce Michaela Bispinga z Georgesem St-Pierrem

Getty images / UFC

Jacare zniesmaczony zestawieniem do walki o mistrzostwo wagi średniej.

Ronaldo Souza (24-4 1 NC, 7-1 w UFC, #3 w rankingu UFC) jest jednym z zawodników przez wielu uważanych za takich, którzy już powinni walczyć o pas jednak w najbliższej przyszłości nie zanosi się na to. Nic więc dziwnego w tym, że Brazylijczyk jest zniesmaczony zestawieniem Michaela Bispinga (30-7, 20-7 w UFC) do walki z Georgesem St-Pierrem (25-2, 19-2 w UFC).

Wiedziałem, że do tego może dojść. Tak naprawdę wszystko może się zdarzyć w UFC? Nie martwi mnie to, że GSP zawalczy z Bispingiem, to normalne, może z nim walczyć, ale on nigdy nie walczył w kategorii średniej, zawsze mówił, że jest zbyt mały. Przestraszył się walki z Andersonem Silvą, wszyscy to wiedzą. Teraz on wraca i chce walki w dywizji średniej? Dobra, chcesz walczyć? Walcz ze mną. Jestem tutaj, przyjdź i pokonaj mnie jeśli chcesz to dostać. Jestem pewien, że nie przejdziesz tego testu. Walcz z Yoelem Romero, pokonaj tego gościa i możesz walczyć z Bispingiem. Nie, on od razu dostał walkę o pas. To dziwne. To jest złe dla dywizji, ponieważ nikt nie lubi tego cyrku wokół.

Sama walka Kanadyjczyka z Bispingiem nie interesuje go i nie zamierza jej oglądać.

Chcę żeby doszło do podwójnego nokautu. Mam gdzieś tych gości.  Nie obchodzi mnie ta walka. To samo mówiłem gdy Bisping walczył z Danem Hendersonem. Nie interesuje mnie to, nie mam zamiary tego oglądać. Jestem mistrzem, urodziłem się po to.

Souza podczas UFC on FOX 24 zawalczy z Robertem Whittakerem.

2 thoughts on “Ronaldo Souza chce podwójnego nokautu w walce Michaela Bispinga z Georgesem St-Pierrem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *