Jose Aldo myśli o super walce po tym jak pokona Maxa Holloway’a na UFC 212

Tom Dulat/Zuffa LLC via Getty Images

Mistrz wagi piórkowej Jose Aldo wybiega myślami poza walkę z tymczasowym mistrzem Maxem Holloway’em i planuje super walkę.

Do walki unifikacyjnej między Aldo i Holloway’em dojdzie 3 czerwca w Rio de Janeiro w Brazylii na gali UFC 212. Dla Aldo będzie to pierwsza walka w Brazylii od października 2014 i rewanżu z Chadem Mendesem. Dla Holloway’a będzie to natomiast debiut w Brazylii.

Jose Aldo będzie bronił tytułu pierwszy raz od czasu porażki przez KO w 13 sekund w pojedynku z Conorem McGregorem. Wcześniej, Brazylijczyk miał na koncie siedem udanych obron pasa mistrzowskiego.

Jose Aldo ma jednak poważne plany względem siebie i swojej dalszej kariery i w ostatnim spotkaniu z mediami powiedział, że jeśli pokona Maxa Holloway’a, to będzie przygotowywał się do super pojedynku.

— Super walka to dla mnie świetny pomysł. Mam taki pojedynek na myśli. To jest to, co ma dzisiaj znaczenie, pieniądze w portfelu. Jestem mistrzem i zamierzam pozostać mistrzem, więc chcę toczyć duże walki. Po tej walce mam w planach pewien projekt. Usiądę do rozmowy z UFC i jeżeli zaakceptują pomysł, to będzie świetnie.

Czyżby Jose Aldo również planował podobny ruch jak Conor McGregor i planuje walkę bokserską? Aldo jakiś czas temu powiedział, że też mógłby stoczyć taki pojedynek i jeżeli McGregor może, to on również chce tego spróbować. Pytanie tylko z kim miałby się zmierzyć, a może Aldo ma jakiś zupełnie inny plan?

2 thoughts on “Jose Aldo myśli o super walce po tym jak pokona Maxa Holloway’a na UFC 212

  1. Ten mały brazol ma traumę po KO od Connora i jednocześnie manię na jego punkcie. Koniecznie chce go naśladować, bo zasmakował dobrej kasy dzięki niemu. Niestety jest zupełnie niemedialny i żyje chyba w świecie złudnych marzeń. Ręce opadają jak się go słucha czy czyta o nim.

  2. Fakt, zeby wogole myslec o superwalce, to trzeba byc rozpoznawalna osoba. A raczej w Stanach ludzie niezbyt nim sie interesuja, bo jest niemedialny i nawetnie wiem, bo nie slucham, czy on po angielsku udziela wywiadow. Do tego od czasu porazki z MacGregorem pierdzieli jak male dziecko w mediach. Pewnie UFC liczy po cichu, ze Holloway wygra i jako nowy mistrz przyciagnie troche uwage fanow do tej kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *