Roksana Prucnal vs Katarzyna Lubońska na PROMMAC: Po prostu walcz!

Znamy pierwsze zestawienie kobiecego pojedynku na gali PROMMAC: Po prostu walcz! Przeciwniczką Katarzyny Lubońskiej będzie chełmianka Roksana Prucnal zawodniczka MKS Sambo Chełm.

Przed weekendem mamy dla Was jeszcze jedną dobrą wiadomość. Przeciwniczką Katarzyny Lubońskiej w walce, która otworzy zawodową część gali PROMMAC: Po prostu walcz! w Lublinie będzie reprezentantka Chełma, młoda i bardzo utalentowana – Roksana Prucnal.

Roksana to zawodniczka klubu MKS Sambo Chełm, która ze sportem związana jest od dziecka, a mieszane sztuki walki zaczęła trenować cztery lata temu. Walka z Katarzyną Lubońską będzie dla podopiecznej trenera Pawła Białasa zawodowym debiutem. Młoda zawodniczka ma na swoim koncie zwycięstwo na gali PLMMA, ale na zasadach amatorskiego MMA. W regionie Roksana jest już znana i wiele osób kibicuje rozwojowi jej talentu. Stara się godzić przygotowania do walk z nauką i podobnie jak jej przeciwniczka jest przykładem na to, że MMA może być sportem dla wszystkich – również dla pięknych i inteligentnych kobiet. O sportowym potencjale i już teraz dużych umiejętnościach Roksany przekonacie się 27 czerwca w Lublinie.

Pojedynek Katarzyny Lubońskiej i Roksany Prucnal to pierwsza walka kobiet jaką zobaczycie na galach PROMMAC. Jesteśmy jednak pewni, że to tylko początek. W najbliższych planach mamy zbudowanie pierwszej w Polsce mocnej dywizji kobiecego MMA. Od tej pory takie starcia będą znajdowały się na każdej karcie walk PROMMAC. Jeśli jeszcze nie jesteście, to przygotujcie się na emocje nie mniejsze niż w walkach Tomasza Drwala, czy Michała Kity. Początek tych emocji na PROMMAC: Po prostu walcz! w Lublinie.

Informacja prasowa

7 thoughts on “Roksana Prucnal vs Katarzyna Lubońska na PROMMAC: Po prostu walcz!

  1. Roksana jest dobra, ale ma kiepskie zapasy, co pokazała Joanna Stysło. Fajnie, że w końcu się inwestuje w dziewczyny z Lubelszczyzny, bo potencjał tam jest ogromny, zwłaszcza wśród zapaśniczek i szkoda, że pewne układy w polskim MMA nie pozwalały ich wykorzystać

  2. jeśli ambicje nie sięgają wyżej niż pas polsatu czy pas ksw to i owszem możemy ich określić bogami me me ma i zapasów wśród wymienionego podwórka – jednak gdy spojrzymy na nich przez skalę światową mma to cóż oni znaczą, nawet podczas gdy podałem przedział top15/20 w którym ponoć oscylują, a nikogo z takich pozycji nie pokonawszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *