Roberto Soldic – mistrz KSW w wadze półśredniej oficjalnym ambasadorem FIWE Fitness Trade Show 2019: United

Do FIWE Fitness Trade Show 2019: United odbędzie się dopiero we września 2019 roku, tymczasem organizatorzy Największych Targów Branży Fitness w Polsce, zaskakują nas kolejnymi informacjami na temat wydarzenia.

Głównym Ambasadorem strefy FIGHT w przyszłej edycji FIWE został Roberto Soldic, mistrz KSW w wadze półśredniej, który pokazał swoją piekielną siłę nokautując Viniciusa Bohrera w pierwszej rundzie, podczas 46. gali KSW.

Roberto Soldic jest jednym z największych talentów w europejskim MMA. Debiutował podczas gali KSW41. Walcząc w zastępstwie za Dricusa Du Plessisa, zmierzył się z niepokonanym w swojej kategorii wagowej od sześciu walk Borysem Mańkowskim. Miażdżąc rywala, a tym samym zdobywając mistrzowski pas, Soldic zwrócił na siebie uwagę fanów MMA. Roberto jest porównywany z legendarnym Mirco “Cro Copem”, który słynął z nokautowania swoich rywali. Prawdziwy sukces przyniosło mu pokonanie znanego z KSW Vasco Bakocevica i zdobycie w 2016 roku tytułu mistrzowskiej organizacji Swiss MMA Championship. Sukces otworzył mu drogę do kolejnych walk o pas i doprowadził do momentu, w którym został mistrzem cenionych europejskich organizacji: Superior FC oraz Final Fight Championship. Po wywalczeniu mistrzowskich tytułów, Roberto ostatecznie z sześcioma zwycięskimi walkami pod rząd trafił do organizacji KSW, gdzie podczas ostatniej 46 gali, zdobył kolejny pas.

Ostatnia walka Roberto Soldic na KSW 46 w Gliwicach.

Fot. KSW Facebook

FIWE Fitness Trade Show 2019: United – zupełnie nowy koncept eventu

FIWE było reklamodawcą na walce generującej milionowe oglądalności. Artur Moczarski – marketing manager targów  zdradził nam , że przygotowali całkiem nowy koncept eventu zarówno dla klientów biznesowych, jak i konsumentów. O szczegółach poinformują nas w najbliższych miesiącach. Obiecują wysoki poziom oraz wydarzenia, które zaskoczą niejednego wymagającego klienta. Wybór Roberta Soldica to premierowa zapowiedź tego co szykują.

Więcej o samym wydarzeniu dowiecie się ze strony www.fiwe.pl

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *