Robert Whittaker zapowiada, że walka z Yoelem Romero ukaże różnicę wieku między nimi

Mistrz wagi średniej UFC Robert Whittaker jest zawodnikiem, który po ośmiu zwycięstwach z rzędu wydaje się być niepowstrzymanym, ale przed nim kolejny pojedynek z mocnym Yoelem Romero.

Obydwaj zawodnicy zmierzą się 9 czerwca na gali UFC 225 w Chicago i będzie to pojedynek rewanżowy. Whittaker wygrał pierwszą walkę na gali UFC 213 pokonując Romero przez jednogłośną decyzję. Starcie rewanżowe może jednak wyglądać zupełnie inaczej zwłaszcza kiedy ma się do czynienia z tak silnym i eksplozywnym przeciwnikiem jak Romero.

Wraz z rewanżem, Whittaker uważa, że nadchodząca walka jeszcze bardziej uwidoczni wiek Yoela Romero, który ma już 41 lat. Jego przeciwnik ma dopiero 27 lat, co zdaniem Whittakera będzie miało wpływ na pojedynek i jego wynik.

W nowym materiale promującym walkę rewanżową zatytułowanym „Robert Whittaker – UFC 225 Road to Recovery”, Whittaker rozpoczął wojnę na słowa ze swoim przyszłym przeciwnikiem:

„Trudno, koleś po prostu dalej walczy, jest twardy. Nie mogę się doczekać tej ekscytującej walki z Yoelem, to będzie kolejna wojna. Myślę jednak, że ta walka będzie walką, która uwidoczni jeszcze bardziej jego wiek.”

Czy Robert Whittaker powtórzy sukces z poprzedniej walki i ponownie wygra z Kubańczykiem broniąc tytułu mistrza wagi średniej, czy może Yoel Romero zrewanżuje się Australijczykowi i będziemy mieli kolejną zmianę mistrza?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *