Robert Whittaker o trudnej walce z Yoelem Romero i wzięciu odpowiedzialności za bycie mistrzem

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Po zwycięstwie Roberta Whittakera z Yoelem Romero i zdobyciu tymczasowego tytułu mistrza wagi średniej, Whittaker pochwalił Romero opowiedział o tym dlaczego zasługuje na pas.

Mając tymczasowy pas wagi średniej, według wszelkich prawideł Whittaker powinien zmierzyć się w kolejnej walce o pas wagi średniej z mistrzem Michaelem Bispingiem. Podczas konferencji prasowej The Reaper pochwalił Yoela Romero za to jak twardym jest przeciwnikiem.

— Musiałem przewalczyć z Yoelem Romero pięć rund. Myślę, że jeśli dasz radę przewalczyć z Yoelem Romero pięć rund, to powinieneś dostać za to medal. Ten facet jest absolutem, on jest jednym z najgroźniejszych ludzi na Ziemi. Nikt nie chce z nim walczyć z oczywistego powodu.

Następnie Whittaker powiedział, że zasługuje na mistrzowski pas i jest gotowy na walkę z mistrzem.

— Ciężko pracowałem na ten kawałek błyszczącego metalu. To jest symbol tego, że jestem pretendentem numer jeden podczas gdy obecny mistrz siedzi na ławce. Ja zajmuję w tym momencie jego miejsce. Teraz ja biorę się za tych łowców głów, zabójców i biorę odpowiedzialność za bycie mistrzem.

One thought on “Robert Whittaker o trudnej walce z Yoelem Romero i wzięciu odpowiedzialności za bycie mistrzem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *