Robbie Lawler vs Donald Cerrone dodane do rozpiski UFC 213

Kolejne bardzo ciekawe starcie dodane do karty walk gali UFC 213. Były mistrz kategorii półśredniej Robbie Lawler zmierzy się z popularnym „Cowboyem”.

Robbie Lawler (27-11, 1NC) to były mistrz UFC w wadze półśredniej. Pas mistrzowski zdobył w wygranej walce z Johnnym Hendricksem, która zakończyła się przez niejednogłośną decyzją sędziów. Swój pas skutecznie bronił w pojedynkach z Rorym MacDonaldem oraz Carlosem Conditem. Robbie stracił swój pas dopiero w walce z Tyronem Woodleyem, który nie pozostawił mu żadnych szans i znokautował go już w 1 rundzie pojedynku. Przed porażką z Woodleyem, Lawler posiadał rekord aż 5 zwycięstw z rzędu.

Donald „Cowboy” Cerrone (32-8, 1NC) to zawodnik klubu Jackson Wink z Albuquerque w Nowym Meksyku. Porażka w walce mistrzowskiej o pas kategorii lekkiej z Rafaelem dos Anjosem była jego ostatnią w tej kategorii wagowej. Cerrone aktualnie występuje w wadze półśredniej i stoczył w niej pięć pojedynków z czego cztery wygrał a jeden raz okazał się gorszy od rywala. W swoim ostatnim pojedynku w 2017 roku, przegrał przez nokaut w 2 rundzie z Jorge Masvidalem.

One thought on “Robbie Lawler vs Donald Cerrone dodane do rozpiski UFC 213

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *