RIZIN 2017 Yokohama – ogłoszono pięć nazwisk uczestników kwietniowej gali

RIZIN FF

Podczas piątkowej konferencji prasowej organizacja RIZIN ogłosiła nazwiska czwórki bohaterów gali RIZIN 2017 Yokohama, która odbędzie się 16 kwietnia.

Na konferencji nie podano zestawienia pojedynków, a jedynie cztery nazwiska. Na kwietniowej gali zobaczymy Tatsuyę Kawajiri, RENĘ, Tenshina Nasukawę oraz Kizaemona Saigę. Ponadto RIZIN ogłosiło, że w tym roku odbędą się dwie gale Grand Prix. Będą to 16-osobowy turniej mężczyzn i 8-osobowy turniej kobiet, które odbędą się pod koniec roku.

Wciąż nie wiadomo jakie będą kategorie wagowe, ale dla mężczyzn będą to prawdopodobnie waga lekka lub niższa, a dla kobiet prawdopodobnie waga atomowa i Open biorąc pod uwagę takie zawodniczki jak RENA i Gabi Garcia.

Rundy otwarcia odbędą się w okresie pomiędzy końcem września i początkiem października. Półfinały i finał odbędą się standardowo 29 i 31 grudnia.

Podczas dwóch gal, które odbędą się 16 kwietnia w Jokohamie i 30 lipca w Saitamie, kilka walk będzie pojedynkami kwalifikacyjnymi do Grand Prix.

Prezydent RIZIN Nobuyuki Sakakibara miał udać się na dziesięć dni do Stanów Zjednoczonych, aby podpisać kontrakty z nowymi zawodnikami, których nazwiska mają zostać ogłoszone na konferencji prasowej w marcu. Jednym z nowych zawodników jest Kyoji Horiguchi, który odszedł z UFC w zeszłym tygodniu po tym jak wypełnił kontrakt, ale nie mógł porozumieć się z organizacją w kwestii nowej umowy.

RIZIN 2017 YOKOHAMA

Data: 16.04.2017
Miejsce: Yokohama Arena, Kanagawa – Japonia

Uczestnicy gali:

Tatsuya Kawajiri (Japonia / T-BLOOD)
RENA (Japonia / Cesar Gym)
Kizaemon Saiga (Japonia / Me, We)
Teshin Nasukawa (Japonia / Team Tenshin)
Kyoji Horiguchi (Japonia / American Top Team)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.