Ring XF 3: Michał „Sztanga” Fijałka vs Krzysztof Gołaszewski


(fot. szczecin.berserkersteam.pl)

Informacja od organizatora:

Dla prawdziwych fanów mma mamy nie lada gratkę. Ogłaszamy oficjalnie, iż na najbliższej gali 5. marca wystąpią w jednej z dwóch głównych walk Michał „Sztanga” Fijałka i Krzysztof Gołaszewski.

Michała nie trzeba nikomu przedstawiać. Zawodnik ze szczecińskiego Berserkers Team to bardzo dobry grappler, zwycięzca „KSW ELIMINACJE 2”, mający na rozkładzie bardzo doświadczonego Dave Dalgliesha. Ostatnio Michałowi się nie wiodło, dwie przegrane z rzędu z bardzo mocnymi rywalami z czołówki europejskiego mma stawiają go pod ścianą, żeby wrócić do gry musi wygrać z Krzyśkiem.

Krzysiek natomiast do tej pory tylko raz schodził z ringu pokonany. Było to prawie 7 lat temu w pojedynku z byłym zawodnikiem UFC – Tomaszem Drwalem. Zawodnik z klubu Rio Grappling Wrocław posiada bardzo wysokie umiejętności Kick Bokserskie i niedawno został posiadaczem brązowego pasa w brazylijskim jiu jitsu. Ostatnio swoją walkę Krzysiek stoczył na poprzedniej edycji „RING XF” gdzie po bardzo dobrym pojedynku wygrał decyzją sędziowską.

Jak zakończy się konfrontacja tych dwóch bardzo dobrych zawodników?

Przypominamy, że wszyscy zawodnicy karty głównej walczą na dystansie 3 rund.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *