Ricky Turcios vs. Aiemann Zahabi na UFC Fight Night 209

Zwycięzca 29 edycji TUF-a wystąpi na lipcowej gali.

Wczoraj największa organizacja MMA na świecie poinformowała o kolejnej walce, która będzie częścią gali UFC Fight Night 209. W limicie dywizji koguciej zwycięzca 29 edycji show The Ultimate Fighter, Ricky Turcios (11-2, 1-0 w UFC) zmierzy się z Aiemannem Zahabim (8-2, 2-2 w UFC).

Turcios w programie pokonał Dana Arguetę i Liudvika Sholiniana. W finale, w sierpniu zeszłego roku, reprezentant Team Alpha Male niejednogłośną decyzją sędziów odprawił Brady’ego Hiestanda. Przed angażem do TUF-a Ricky zanotował występy w organizacjach Bellator, Fury Fighting Championship i King of the Cage a w 2017r. walczył podczas Dana White’s Tuesday Contender Series.

Zahabi w UFC zanotował cztery występy na przestrzeni ponad pięciu lat. Aiemann w debiucie pokonał Reginaldo Vieirę, ale później musiał uznać wyższość Ricardo Ramosa i Vince’a Moralesa. W ostatniej walce Kanadyjczyk znokautował Drako Rodrigueza.

Gala UFC Fight Night 209 odbędzie się 9 lipca w Las Vegas, w walce wieczoru Rafael dos Anjos podejmie Rafaela Fizieva w kategorii lekkiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.