Rewelacja z Bułgarii kontra ten, który chce znaleźć swoje miejsce w oktagonie. Valentinov – Michaliszyn w EFM SHOW

EFM SHOW nie zna granic i sięga po najlepszych zawodników. Podczas gali 10 kwietnia w oktagonie staną naprzeciwko siebie Georgi Valentinov i  Igor Michaliszyn.

Georgi Valentinov (21-5) – Igor Michaliszyn (7-2)

Georgi Valentinov to bułgarska rewelacja, o czym świadczy jego bogate doświadczenie. Ostatnie trzy starcia to też trzy zwycięstwa z rzędu (dwa razy decyzją sędziego i raz TKO) na Grand Fight Arena. Szlify zbierał także podczas walk między innymi na ACB. Jego atuty? Dużo mówią o nich rywale – przede wszystkim jest szybki i dysponuje mocnym uderzeniem, nad którym pracował pod okiem trenera Conora McGregora, Johna Kavnaugh.

Walczy nie tylko o wygrane, ale również o swoje dobre imię. Oskarżono go o powiązania z grupą kibicowską określaną jako stadionowi faszyści – Ultras Levski Sofia West, za co został zwolniony z Bellatora. Twierdzi, że pomówiono go w sprawie udziału w rasistowskich i chuligańskich ekscesach. Nie ukrywa, że jest wierzący i to wiara daje mu siłę do walk. Na pewno będzie chciał wykorzystać swoje bogate doświadczenie na różnych polach w starciu ze swoim rywalem w EFM SHOW.

Igor Michaliszyn zaliczył ostatnio dwie wygrane z rzędu. W przeszłości walczył dla wielu federacji i  długo szukał swojego miejsca. Czy będzie to EFM SHOW? Zobaczymy, co zdecyduje po walce, a przeciwnika będzie miał wymagającego. Choć rywalizacja w takim zestawieniu kusi o dodatkową, słowną „obudowę”, to Michaliszyna nie bawią takie przepychanki. Zamiast trash talku, sprawy woli załatwiać w oktagonie.

Działa prosto – szuka okazji do walki, korzysta z niej i idzie dalej. Nie ma sentymentów, nie patrzy w przyszłość. W swoich ciosach jest bezwzględny i tak też potraktuje swojego następnego rywala.

Ich rywalizacja w formule MMA odbędzie się 10 kwietnia.

FIGHT CARD EFM SHOW

Super Fight:
AKOP SZOSTAK – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ

Main Event:
MICHAŁ PASTERNAK – MACIEJ RÓŻAŃSKI

MMA Fight:
ARKADIUSZ KASZUBA – PATRYK GRZEMSKI

K1 Cage:
DANIEL ILIEV – DAMIAN OSTĘP

i wielu, wielu innych.

Ponadto, najbardziej kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walka w najmniejszej klatce na świecie do upadłego. EFM SHOW zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku.

Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Uczestnikiem Gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV. Widzimy się 10 kwietnia!

Więcej na stronie www.efmshow.com.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *