Remy Bonjasky vs Tyrone Spong

Wczoraj w Londynie odbyła się gala Glory 5, gdzie Tyrone Spong skrzyżował rękawice z Remy Bonjaskym. Zobaczcie sami kto okazał się lepszy w tym starciu.

4 thoughts on “Remy Bonjasky vs Tyrone Spong

  1. Remy po powrocie prezentuje sie znacznie slabiej niz wtedy kiedy dominowal w k1. Tyrone solidny jak zawsze. Szkoda tylko ze w Polsce nie promuje sie tego sportu tak jak mma. Mysle ze gala muay thai badz K1 w dobrej obsadzie byla by lepszym widowiskiem niz KSW. Mamy kilku dobrych kickbokserow w tym kraju ktorym ledwo wystarcza funduszy na trening a takie bumy jak Walus zgarniaja groba kase.

  2. ongbak,

    Popieram. Polscy kickbokserzy więcej tracą niż zyskują. Ubolewam bardzo, że K1, ogolnie Kickboxing jest u nas pomijany i wszyscy stawiają na MMA. No, ale może kiedyś się coś zmieni, taką mam nadzieję. Fajnie byłoby zobaczyć taką galę K1 z prawdziwego zdarzenia w Polsce. 🙂

  3. Powiem szczerze że obawiałem się trochę że Tyrone będzie troszke „cwaniakował”w ringu ale z jego strony pełen szacunek do Remyego.
    Tyrone jak kolega wyżej napisał solidny jak zawsze, kto śledzi karierę tego gościa wie że talent i serce do walki ma przeogromne i jest skazany na bycie gwiazdą ( w dobrym słowa tego znaczeniu) sportów walki. Mam nadzieję że Remyego dane nam będzie jeszcze pooglądać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.