Relacja z pobytu w Las Vegas


Szymon Bońkowski jeden z głównych trenerów w klubie Arrachion MMA Olsztyn zamieścił na stronie relację z pierwszego dnia pobytu w Las Vegas. Razem z nim pojechali tacy zawodnicy jak Karol Celiński czy walczący dla KSW Aslambek Saidov. Relacja w środku.


Pierwszy dzień treningów w Las Vegas za nami. Po długim locie z dwoma przesiadkami dotarliśmy do miejsca swojego noclegu ok 3 nad ranem w piątek. W tym miejscu chciałbym bardzo podziękować Michałowi Konowalskiemu, który pomógł nam bardzo w sprawach organizacyjnych na miejscu w Vegas.
Na piątkowe treningi wybraliśmy akademię Roberta Drysdale’a , gdzie o 10.30 zaczeliśmy nasz obóz od treningu parteru z udziałem zawodników MMA. U Roberta zostaliśmy bardzo miło przyjęci, co jest na pewno zasługą rekomendacji Przemo Gnata, za co bardzo dziękujemy.
Ogólnie w klubie panuje bardzo przyjazna atmosfera i nikt nikomu nie chce udowadniać czegoś za wszelką cenę.
Trening trwał ponad dwie godziny z czego większość stanowiły sparingi grapplerskie pod MMA. Na rannych zajęciach sparowaliśmy z kilkoma zawodnikami walczącymi w UFC, z których najbardziej znany był Forest Griffin.
Drugi trening odbył się o godzinie 18.00 i był to typowy trening jiu- jitsu no gi, na którym Robert Drysdale pokazał kilka cenny szczegółów związanych z dźwigniami na nogi.
Zajęcia zakończyły 8 minutowe walki w parterze, w których wział udział równiez trener, z którym udało mi się zawalczyć. Sparing z Robertem, był dla mnie jak zwykle bardzo cenną lekcją (no i oczywiście bolesną 😉 )
Dzień zakończyliśmy zmęczeni brakiem snu i zmianą czasu, ale bardzo szczęśliwi 🙂
Cieszymy się bardzo, że udało nam się zorganizować obóz w Las Vegas. Na pewno nie udały by się to nam, żeby nie pomoc licznych sponsorów, z których najważniejsi to:
-Bautech, Transbud, Black Shadows, Bmb Strategie i Finanse, Krysgum, Urząd Miasta Morąg, Marzena i Robert Jarosz- Zalewo, Restauracja Yoko, Jaro- Materiały Budowlane, DocieplDom- Grabowski, Usługi Budowlane Linkiewicz, Magdex, Dziurzyński wulkanizacja, Dyskoteka Tango, Pan Niewiadomski, GS „SCH” i inni
Dziękujemy !!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *