REDOX extreme – spalacz tłuszczu dla fightera

Okres robienia wagi do zawodów jest czasem, gdy potrzeba solidnie wesprzeć organizm suplementacyjnie. Ukierunkowanie diety i treningu, pod utratę zbędnych kilogramów, często sprawia, że na treningu brakuje siły, jak i z koncentracją bywa różnie, co przekłada się na efektywność sparingów. Organizm fightera wymaga, aby pomimo okresu redukcyjnego, umysł funkcjonował na najwyższych obrotach, jak i siły na treningu, pozwalały na to by przepracować odpowiednio czas na przygotowania.

Mając na uwadze powyższe zalecenia, firma ALLNUTRITION stworzyła produkt, który pozwoli na pozbycie się nadmiaru kilogramów, wspomagając przy tym funkcjonowanie organizmu tak, aby osoba trenująca sporty walki nie miała problemów z utrzymaniem koncentracji na treningu, jak i spadkami mocy. Aby takie działanie było możliwe, stworzono produkt o nazwie Redox, który oddziaływuje na organizm na kilku płaszczyznach.

Działanie redukujące tłuszcz

 

Wsparcie w utracie zbędnych kilogramów, mają zapewnić kofeina, hca, forskolina, jak i kapsaicyna. Substancje te wykazują silne działanie termogeniczne, które ukierunkowane jest na to, aby wykorzystać jak najwięcej tłuszczu na potrzeby energetyczne. Oznacza to, że oprócz działania stricte odchudzającego, powinna poprawić się również wydolność organizmu, ze względu na większą ilość dostępnej energii. Kofeina, wykazując działanie, które poprzez blokowanie receptorów adenozynowych sprawia, że pozbywamy się uczucia zmęczenia, znużenia i braku chęci na aktywność. Wykorzystanie spalacza REDOX w formie przedtreningowej sprawia, że możemy trenować dłużej i intensywniej.

Działanie podtrzymujące wydolność fizyczną

 

Podtrzymanie pełnej aktywności fizycznej w sportach walki podczas treningów, jest kluczowym elementem efektywności okresu robienia wagi do zawodów. Sama utrata kilogramów, której będzie towarzyszyło pogorszenie parametrów wysiłkowych, nie będzie sprzyjać efektywnemu przygotowaniu do zawodów. Dlatego ważne jest, aby podczas okresu odchudzania, zastosować suplement wspomagający wydolność treningową. Tego typu działanie wykazuje REDOX, ze względu na zawartość takich komponentów jak ekstrakt z cynamonu i imbiru, jak i kapsaicynę i chrom. Działanie tych składników polega na usprawnieniu wykorzystania glukozy, jak i wpływ na jej metabolizm, co przekłada się na znacznej poprawie wrażliwości insulinowej. Oznacza to, że pracujące tkanki, działają efektywniej, a Ty zachowujesz pełna sprawność podczas wysiłku.

Działanie utrzymujące aktywność układu nerwowego

 

Kolejne ważne zagadnienie z punktu widzenia fightera. Działanie układu nerwowego jest niezwykle istotne podczas pojedynku. Utrzymanie skupienia, świeżości umysłu, który pozwoli utrzymać strategię działania, jest czasem kluczowym elementem wygrania walki. Wsparcie dla układu nerwowego zapewniają taki składowe jak różeniec górski, magnez, jak i ekstrakt z kwiatu szafranu. Wykazują one działanie synergistyczne, polegające na podtrzymaniu aktywności przesyłu impulsów nerwowych, co oznajmia się lepszym samopoczuciem podczas wysiłku. Co więcej, działanie różeńca górskiego, pozwala na szybsza regenerację, powrót do pełnej sprawności, co pozwala na intensywniejszy wysiłek i szybsze podejmowanie aktywności.

Okres redukcji tkanki tłuszczowej u osoby trenującej sporty walki, jak i przygotowanie do robienia wagi pod walkę, sprawia, że organizm może utracić część swojej wydolności zarówno fizycznej, jak i umysłowej. Odpowiednie wsparcie suplementacyjne, będzie miało kluczowe znaczenie w kontekście podtrzymania aktywności na treningu, co pozwoli na efektywne przygotowanie. Wybór spalacza REDOX od firmy ALLNUTRITION zapewnia wsparcie nie tylko ukierunkowana na redukcję tkanki tłuszczowej, ale i podtrzymanie wydolności mięśniowej. Co więcej, odpowiednia mieszanka substancji aktywnych, pozwala na podtrzymanie skupienia, przez cały okres treningowy, czy walki.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *