Anderson Silva wydał nowe oświadczenie, odnośnie zawieszenia przed galą w Chinach

Esther Lin

To już drugie oświadczenie Andersona Silvy w sprawie zawieszenia, opublikowane w ciągu trzech dni.

Anderson Silva (34-8, 1NC) udostępnił dzisiaj na twitterze wiadomość do fanów, w której dziękuje im za wsparcie, oraz informuje, że sprawa zawieszenia cały czas jest wyjaśniana.

„Pająk” został przyłapany przez organizację USADA, za potencjalne naruszenie polityki antydopingowej. W związku z tym, został usunięty z walki wieczoru podczas gali w Szanghaju, gdzie miał zmierzyć się z Kelvinem Gastelumem. Miejsce Brazylijczyka zajął Michael Bisping.

To już drugi przypadek, kiedy Brazylijczyk został zawieszony przez organizację USADA.

Poniżej oficjalne oświadczenie Andersona Silvy.

Do wszystkich moich fanów. Bardzo wam dziękuję za całe wsparcie, które otrzymałem od was, w ciągu ostatniego tygodnia. Znaczy to bardzo wiele, zarówno dla mnie, jak i mojej rodziny. Chciałem was tylko poinformować o tym, co się teraz dzieje. Mój zespół medyczny bardzo ściśle współpracuje z organizacją USADA, w celu wyjaśnienia mojego zawieszenia. Mam nadzieję, że wkrótce będę miał więcej informacji. Walczę od 20 lat, i zawsze staram się być przykładem dla moich fanów. Raz jeszcze pragnę podziękować wam za wsparcie, oraz mam nadzieję, że niedługo zobaczymy się podczas kolejnego pojedynku.

2 thoughts on “Anderson Silva wydał nowe oświadczenie, odnośnie zawieszenia przed galą w Chinach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.