Raper Snoop Dogg dołącza do teamu komentatorskiego UFC

indiscutido.com

Ikona amerykańskiego rapu Snoop Dogg podpisał kontrakt z UFC i już wkrótce zadebiutuje jako nowy członek zespołu komentatorskiego.

Snoop Dogg wraz Urijah Faberem, który wkrótce dołączy do Hall of Fame UFC, zasiądzie na stanowisku komentatorskim przy okazji nowej serii tworzonej przez szefa organizacji Dana White’a – Tuesday Night Contender Series.

Seria ta będzie miała dwa rodzaje komentarza. Subskrybenci UFC Fight Pass będą mogli wybrać między tradycyjnym duetem komentatorów, a komentarzem własnie Snoop Dogga i Urijah Fabera. Wersja audio komentarza Snoop Dogga i Fabera będzie nosiła nazwę „SnoopCast”.

— Jestem wielkim fanem UFC i z niecierpliwością czekam na dołączenie do komentatorskiego teamu, aby móc zaprezentować niepowtarzalne podejście do wszystkich akcji — powiedział Snoop Dogg. Doświadczycie czegoś zupełnie nowego z Doggiem za mikrofonem.

Seria Tuesday Night Contender Series będzie składać się z pięciu walk, które będą odbywać się we wtorkowe noce w UFC Gym w Las Vegas i będą transmitowane na platformie UFC Fight Pass. W serii tej zawodnicy będą walczyć o swoją szansę dostania się do UFC.

— Snoop i ja chcieliśmy zrobić coś razem już od bardzo dawna — powiedział prezydent UFC Dana White. On jest wielkim fanem walk i chciał komentować walki. To bardzo fajna okazja dla fanów, którzy będą mogli wybrać SnoopCast i usłyszeć jego komentarz wraz z komentarzem Urijah Fabera.

Snoop Dogg prowadzi na YouTube kanał GGN w którym gości nie tylko znane gwiazdy muzyki, celebrytów, ale również zawodników UFC oraz w jednym z osrarnich odcinków szefa UFC Dana White’a.

2 thoughts on “Raper Snoop Dogg dołącza do teamu komentatorskiego UFC

  1. Co za żenada, co ten ćpun może wiedzieć o tym sporcie? Tyle, co se pograł na Playstation? Czysto marketingowa zagrywka zakrawająca o śmieszność. Kto następny, Justin Bieber? Ten cały Snoop Dog był sutenerem, a cholera go wie czy i nie stręczycielem, bo z tymi to różnie bywa… Teraz wielki znawca od komentowania MMA, ile on technik zna?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *