Rampage w charytatywnej walce bokserskiej?

(mmamania.com)

Po laniu, jakie dostał od Jona Jonesa na UFC 135, Quinton Jackson chce znów wrócić do wygrywania walk. To by wyjaśniało pogawędki twitterowe z Ronem Artestem na temat charytatywnej walki bokserskiej pomiędzy nimi.

– Hey, @MettaWorldPeace, jesteś bestią… możemy poboksować trochę charytatywnie.

– Musiałbym potrenować! Rampage bestia! Ludzie płaciliby, żeby to obejrzeć! 24/7 w HBO! @FloydMayweather musi to zorganizować!

Na pewno jest to jakiś sposób na zabicie czasu – a to dlatego, że Artest chwilowo jest bezrobotny, ponieważ NBA odwołało przed-sezon.

Więcej w LA Times:

We wtorek rozmowy zostały przerwane. NBA anulowała przed-sezon i powiedziała, że również może anulować dwa pierwsze tygodnie sezonu zasadniczego, jeśli do poniedziałku nie uda się wypracować kompromisu.

Blokada w NBA trwa już czwarty miesiąc, a pierwszoroczniacy z niecierpliwością czekają na realizację czeków z kontraktów i zmianę stylu życia na pięciogwiazdkowe hotele, samoloty czarterowe i ekskluzywne dania w restauracjach.

Koszykarze zatem czekają na wynik walki właścicieli z ligą (chyba o to, kto jest bardziej pazerny) – mało więc realne, że ktoś z nich nagle się przekwalifikuje na boks.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *