Rampage następny w kolejce po pas

(cagepotato.com)

Przy okazji „Fight for the Troops II” Dana White zorganizował sesję pytań i odpowiedzi, wśród których padły interesujące stwierdzenia. Poza „być albo nie być” Machidy, najbardziej zapadło w dziennikarską pamięć oświadczenie, że były król wagi półciężkiej UFC Quinton „Rampage” Jackson jako następny dostanie szansę walki ze zwycięzcą pojedynku obecnego mistrza tej dywizji Mauricio „Shogun” Rua z Rashadem Evansem (który odbędzie się na UFC 128). White odniósł się do walki z UFC 123 – z której zwycięsko wyszedł Rampage, a którą wielu uważało za wygraną przez Dragona – jako główny czynnik takiej decyzji szefa UFC. Istnieje też duże prawdopodobieństwo, że wygrany pojedynku Ryan Bader vs. Jon Jones (na UFC 127) zawalczy z wygranym Jackson vs. Evans/Rua.

„Tylu jest zawodników w 205. Rampage jest następny w kolejce do tytułu. Za miesiąc, 5 lutego, mamy walczących ze sobą Jona Jonesa i Ryana Badera, co będzie na pewno świetną walką i katapultą dla jednego z nich do czołowej piątki dywizji. Naprawdę, w 205 jest wielu świetnych zawodników. Największym problemem tej dywizji była kontuzja Shoguna, ale teraz kiedy może znów walczyć, wszystko zaczyna się układać. Shogun już wyzdrowiał i wrócił na treningi.”

7 thoughts on “Rampage następny w kolejce po pas

  1. W pierwszej walce Rampage prawie nie walczyl z Szogunem.Jesli dojdzie do rewanzu to Jackson powinien wygrac.Evans ma spore szanse na zwyciestwo z Rua o ile nie wyłapie jakiegos ciosu bo wiadomo ,ze ma szklana szczeke.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *