Rampage: „Moja kolejna walka będzie ostatnią w UFC”

(fot. francisspecker.com)

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Quinton „Rampage” Jackson nigdy nie potrafił spokojnie reagować na przeciwności losu. Po swojej drugiej porażce z rzędu na UFC 144 Jackson postanowił napisać co nieco na swoim twitterze i nie obeszło się także od gorzkich słów krytyki pod adresem jego pracodawców. 

Oto kilka najważniejszych wpisów, które o dziwo nie zostały jeszcze usunięte:

– „Będę walczył z każdym kogo mi dadzą, zawsze tak robiłem, ale to będzie moja ostatnia walka dla UFC. Mam inne rzeczy na głowie.”

– „Nie powiedziałem, że zakończę karierę, powiedziałem że nie będę walczył dla UFC.(tanie walki)”

– „Nie potrzebuję ich ani kogokolwiek innego kto w negatywny sposób ocenia to co robię.”

– „Wybaczcie wyrzucałem to z siebie wielokrotnie i starałem się myśleć pozytywnie ostatniej nocy i to pomogło. Zaczynam od nowa! Naprawdę mi pomogliście!”

– „Wiem że nie wrócę już na pierwsze miejsce. Chcę spędzasz więcej czasu z żoną i dziećmi i nie chcę więcej grzeszyć.”

– „Potrzebuję ponownie pomocy w postaci pozytywnej energii. Możecie mówić co było nie tak, ale pomogliście mi tamtej nocy. Kocham was wszystkich.”

Rampage w jednym z wpisów wszedł na dość grząski grunt dotyczący finansów i pieniędzy za walki. Nie było to chyba zbyt dobre posunięcie zważywszy, że jest się jedną z największych gwiazd organizacji i dostaje się poważne pieniądze. Czekamy więc teraz na odpowiedź Dana White’a.

15 thoughts on “Rampage: „Moja kolejna walka będzie ostatnią w UFC”

  1. Rampage już nie jest ten sam co kiedyś. Daje już dosyć słabe walki, ale przesadził z tym, że niby UFC daje mu mało za walki. Mało? W LHW jest on jednym z czołowych zawodników zaraz za hendo, machidą, rashadem i shogunem, więc dostaje sporoo i to spoooroo za swoje walki (Gdzieś ok 150 tys. zł jeśli nie więcej)
    Nie wiem czy mu coś padło na mózg, ale wiem jedno, że gdyby chciał to by mógł. Na KSW? Hmmm… Nie stać KSW na Top LHW UFC. Musieliby mu zapłacić tak jak Pudzianowi (300 tyś. zł)

  2. top5 na 10000000%. Wytrzymał4 rundy z jonesem,liczłęm na mojego ulubieńca Machide a padł po 2. Ale Machida wygrał1 rundę,i pokazałże dobry bokser może /stójkowicz da radę go znokautować. Melvin Manhoef- chodź tu!!!!!!!!!!!!

  3. MMAniak chyba cie pogieło jak rampage dostaje 150tys zł za walke czyli 50tys dolców chyba nieznasz sie na finansach rampage za walke dostaje z wszystkimi bonusami + ppv z milion dolarów na nasze 3 miliony zł a za walke z rashadem gdzie sprzedali chyba gdzieś z milion ppv mógł dostać z 6 milionów zł albo i więcej widziałeś jakie fury ma rampage audi r8, lamborghini murcialago itp…

  4. Rampage dostaje za sama walka około 250 tys zielonych, do tego ppv i umowy sponsorskie, bonusy. Wyjdzie moze prawie 1mln bucksow. Niektore dane sa na sherdog.com.
    Wiecej kasy zrobil na filmie The A-team, ma tez propozycje grania w innych produkcjach za spora kase, dobrze sie bawiac nie niszczac sobie przy tym buzki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *