„Rampage” Jackson myśli o powrocie do UFC?

Odkąd ostatni raz widzieliśmy w akcji Quintona „Rampage” Jacksona minęło już ponad pół roku. Co dzieje się z Quintonem? Zaczął rozmyślać nad swoim losem.

Kiedy w ostatniej walce „Rampage” wygrał przez decyzję z Muhammedem „King Mo” Lawalem, słuch po nim zaginął podczas gdy Lawal stoczył już dwie walki i przymierzany jest do walki o pas z Emanuelem Newtonem.

W międzyczasie w Bellatorze doszło do zmiany szefa organizacji z Bjorna Rebneya na Scotta Cokera.

Okazuje się, że były mistrz wagi półciężkiej UFC rozważał przejście na emeryturę po tym jak z organizacji odszedł jego największy zwolennik. Teraz z kolei Jackson podzielił się z fanami na swoim Twitterze całkiem zaskakującą informacją o tym, że być może powinien zostać w UFC i przeczekać trudny okres.

Niestety wszystko wskazuje na to, że Jackson definitywnie spalił za sobą most prowadzący do UFC komentując w dość ostry sposób Joe’go Silvę (matchmakera) oraz całą organizację.

4 thoughts on “„Rampage” Jackson myśli o powrocie do UFC?

  1. UFC już raczej go nie weźmie, niestety. Szkoda mi rewanżu z Shogunem. Kasy napewno zgarnął dużo ale ciągle widać ma niedosyt. Może kasa to nie wszystko i chciałbym walczyć o coś więcej…

  2. Heh brak mi slow, bardzo duza liczba zawodnikow zachowuje sie jak rozwydzone bachory, ktore fochuja sie o byle co. Ostatnio Silva, teraz Rampage.
    Mnie bardzo razilo cale to zachowanie Quitona wobec UFC. Najpierw Quinton slodzil UFC, kochal UFC, wielka milosc z wzajemnoscia, Dana go uwielbial za osobowosc, byli super kumplami, milosc kwitla. Pozniej jakis mini kwas byl jak w filmie wystepowal, ale kij, Dana mu darowal rozne humorki, a pozniej Ramapge’owi sie w dupie poprzewracalo i zaczal jezdzic po ufc, zaliczac wtopy z waga, prowokowac, zle o nich mowic itd. Oczywiscie UFC, Danka i bracia Feritta nie powiedzili ANI JEDNEGO ZLEGO slowa na temat Jakcksona. Pozwolili mu isc wlasna droga i co? I nagle syn marnotrawny zrozumial jakim byl grzesznikiem, tyle, ze UFC mi nei wyglada na dobrego ojca synow marnotrawnych ;>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *