Rampage gotowy na Jardine

Quinton jest zmotywowany by zdobyć pas. Po efektownej wygranej z Wanderleiem Silvą, tym razem na drodze stanie mu Keith Jardine. Rampage przygotowuje się do tej walki z takimi zawodnikami jak Michael Bisping czy Cheick Kongo. O to fragmenty wypowiedzi Rampage’a na temat nadchodzącej walki

W środku także zdjęcia z przygotowań Rampage’a z  w Wolfslair.

O to co powiedział o Jardine.

„Myślę że jest on świetnym zawodnikiem. Miał wielkie zwycięstwa, ale też wielkie porażki, tak jak my wszyscy. Wiesz o czym mówię ? To nie czyni zawodnika, jak wiele porażek czy zwycięstw masz na koncie, ale jakim jesteś wojownikiem. Wszystko może się zdarzyć w danym dniu. Lubię jego styl, który jest całkiem niezły. Lubi walczyć w stójce i uderzać. To dobry przeciwnik.”

Przegrana z Forrestem dała mu motywacje.

„Po moim występie z Forrestem, byłem zawiedziony sobą, więc teraz do każdej walki jestem zmotywowany. Zmotywowany by dobrze wypaść i wygrać, ponieważ wiem jakim jestem typem zawodnika. Byłem naprawdę rozczarowany sobą.. Miałem w głowie to, że wszyscy Ci faceci są łatwi do pokonania. Nie ma już łatwych walk. Jestem zmotywowany do ciężkiego treningu za każdym razem.”

O klubie w którym trenuje.

„Wybrałem do trenowania Wolfslair. Widziałem jak ciężko tam trenują.. Mają tam naprawdę dobrych trenerów. Wielu ludzi jeśli przyjdą i zobaczą jak wygląda trening będzie zaskoczona. To nie jest najlepiej wyglądający klub, który chciałbyś zobaczyć. Nie martwią się tam o takie sprawy, ale wszyscy dbają o ciężką prace i jak Ci kolesie tam trenują. To dobre środowisko, a każdy w tym klubie jest wojownikiem. To jest właśnie takie miejsce gdzie chciałem trenować. Robię swoją pracę. Nigdy wcześniej nie odżywiałem się tak dobrze, oraz nigdy nie brałem tylu suplementów. Mam 30 lat i teraz robi to dużą różnicę.”

W środku zdjęcia Rampaga z przygotowań w Wolfslair.

6 thoughts on “Rampage gotowy na Jardine

  1. Fajne fotki. Tylko coś mi komentarz się nie zgadza. Nie wydaję mi się, żeby Rampage mógł mieć zakusy na Kongo:) To nie ta bajka! ps. stronka coraz lepsza, oby tak dalej!

  2. Rampage walczyl z takimi zawodnikami ze Jardine nie powinien stanowic dla niego wiekszego zagrozenie. Wiadomo jednak ze nie nalezy lekcewazyc przeciwnika. Jesli Quinton dobrze to rozegra to zwyciestwo jest dla niego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *