Rameau Thierry Sokoudjou vs. Siergiej Kharitonov w walce wieczoru gali M-1 Challenge 80

M-1 Global

Rameau Thierry Sokoudjou wystąpi w walce wieczoru gali M-1 Challenge 80, która odbędzie się w Chinach.

Sokoudjou, który niedawno przegrał swój pojedynek podczas KSW 39: Colosseum z powracającym po długiej przerwie Łukaszem Jurkowskim już niedługo zmierzy się w walce wieczoru z Siergiejem Kharitonovem podczas gali M-1 Challenge 80 w Chinach.

Rameau Thierry Sokoudjou (18-17) ostatnimi czasy nie ma dobrej passy, ponieważ z siedmiu ostatnich pojedynków zdołał wygrać zaledwie dwa. W swojej karierze walczył m.in. dla PRIDE, UFC czy KSW. Polscy fani znają go przed wszystkim z występów dla KSW w szczególności z pojedynków z Janem Błachowiczem. Sokoudjou był posiadaczem pasa KSW w kategorii półciężkiej, pokonując Błachowicza, który później mu go odebrał. W swojej karierze pokonał m.in. Antonio Rogerio Nogueirę czy Boba Sappa.

Siergiej Kharitonov (24-6) to niezwykle groźny oraz doświadczony zawodnik rosyjski. W swojej długiej karierze wygrywał z takimi świetnymi zawodnikami jak: Alistair Overeem, Fabricio Werdum czy Andrei Arlovski. Ostatnie dwa pojedynki stoczył dla Bellatora przegrywając z Javy’m Ayalą oraz pokonując Chase’a Gormleya. Walczył m.in. dla federacji PRIDE, Strikeforce, M-1 Global oraz DREAM. Pomimo stoczenia 30 zawodowych pojedynków tylko dwa z nich zakończyły się przez decyzję sędziów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *