Max Holloway wskazał kolejnego rywala z którym chce się zmierzyć

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Nowy mistrz wagi piórkowej Max Holloway przedstawił już nazwisko kandydata z którym chciałby stoczyć pierwszą obronę tytułu tym zawodnikiem jest Frankie Edgar.

Ja i Frankie Edgar, człowieku, to brzmi niesamowicie. On jest byłym mistrzem —  powiedział Holloway podczas konferencji prasowej po gali UFC 212.

Max Holloway nareszcie doczekał się pojedynku o pas i wywalczył go sobie w znakomity sposób. Przez pierwsze dwie rundy Holloway i Jose Aldo wymieniali się ciosami i na tym dystansie Aldo wydawał się nieco lepszy od Hawajczyka. Wszystko zmieniło się w trzeciej rundzie kiedy Blessed zaatakował Jose znakomitą kombinacją bokserską trafiając mistrza. Idąc za ciosem Holloway trafił jeszcze kilkoma mocnymi ciosami Aldo w parterze w związku z czym sędzia podjął decyzję o przerwaniu walki.

Po tym pojedynku Max Holloway szuka kolejnego wyzwania, trudnego wyzwania jakim miałby być były mistrz wagi lekkiej i dwukrotny pretendent do tytułu wagi piórkowej Frankie Edgar.

The Answer od przegranej walki o pas z Jose Aldo na UFC 200, zwyciężył w dwóch kolejnych pojedynkach z Jeremym Stephensem na UFC 205 i Yairem Rodriguezem na UFC 211.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *